Architektura | Design | Budownictwo
Szukaj:
 
 

AWILUX STARS NIGHT – tej nocy gwiazdy AWILUX świeciły najjaśniej

Informacje...

2021-02-12  Autor: Autor zewnętrzny   Źródło: Autor zewnętrzny   Kategoria: Wiadomości z kraju

AWILUX, wiodący producent stolarki okiennej i drzwiowej, rokrocznie organizuje galę, podczas której podsumowywane są wyniki osiągnięte przez firmę w danym roku oraz nagradzani są partnerzy handlowi osiągający najlepsze wyniki finansowe. Tegoroczna impreza AWILUX STARS NIGHT ze względu na obostrzenia odbyła się w formie gwiazdorskiego, pełnego emocji, dwujęzycznego spotkania online.

Gala AWILUX STARS NIGHT na długo zapadnie w pamięci zarówno organizatorów, jak i uczestników wydarzenia. Był to wieczór poświęcony biznesowi, lecz ubrany w niepowtarzalną atmosferę tworzącą emocjonalną bliskość - a wszystko to z klimatyczną muzyką oraz wyjątkowymi gośćmi. Dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszej technologii, tego dnia siedziba firmy AWILUX zamieniła się w prawdziwe studio telewizyjne nadające niemal na cały świat wprost z ośnieżonego Leszna. Mimo ogromnych odległości pomiędzy uczestnikami, AWILUX STARS NIGHT stworzyła gorącą atmosferę karnawałowej, gwiazdorskiej zabawy łączącej gości z Polski, Niemiec, Belgii, Luksemburga, Francji i Stanów Zjednoczonych.

Gwiazdorskie osiągnięcia

Prawdziwymi gwiazdami AWILUX STARS NIGHT byli partnerzy handlowi firmy AWILUX, którzy osiągnęli najwyższe wyniki sprzedażowe w 2020 roku. Podczas odbierania nagród laureaci podkreślali wysoką jakość rozwiązań, serwisu i doradztwa technicznego firmy AWILUX. Jednocześnie przekazywali podziękowania całemu teamowi AWILUX za to, że mimo trudności, na które byli narażeni w 2020 roku, mogli cieszyć się najwyższej jakości obsługą, a wszystkie dostawy docierały na czas.  

Z sukcesem i o sukcesie

Firma AWILUX zakończyła rok 2020 z rekordowym obrotem przekraczającym 100 milionów złotych oraz gotowym planem rozbudowy hali produkcyjnej. Mówił o tym Marek Sprengel, Prezes firmy AWILUX, pokazując dane dotyczące wzrostów sprzedaży oraz prezentując informacje o zdobyciu nowych rynków, poszerzeniu zespołu oraz szczegóły dotyczące rozbudowy zakładu.

AWILUX STARS NIGHT było wieczorem prawdziwych gwiazd – zarówno wśród liderów sprzedaży, jak i gwiazd produktowych. W nowej ofercie AWILUX na szczególną uwagę zasługuje najnowsza kolekcja drzwi AWIDOOR oraz nowy system podnoszono-przesuwny HS LivIngSlide Panorama.

Kolejna gwiazdą AWILUX STARS NIGHT była ambasadorka firmy AWILUX, triathlonistka Agnieszka Jerzyk. Podzieliła się ona z uczestnikami tego wyjątkowego wieczoru swoimi doświadczeniami i osiągnięciami, opowiedziała o współpracy z AWILUX i uchyliła rąbka planów - prywatnych i zawodowych – które chce zrealizować w 2021 roku.

Gwiazdorskie występy

Każdy z uczestników otrzymał przed spotkaniem paczkę z poczęstunkiem, która miała zostać otwarta podczas wieczoru AWILUX STARS NIGHT. W tajemniczych przesyłkach znajdował się między innymi bilet na koncert Winter Songs of Frank Sinatra, prawdziwy szampan, włoskie czerwone wino, kawior oraz inne przysmaki, o których w trakcie warsztatów food pairingu opowiadał gość specjalny - sommelier Łukasz Bartlewicz.

Mimo tego, że formuła tegorocznego wydarzenia determinowana była przez panującą pandemię koronawirusa, AWILUX STARS NIGHT był pełen emocji. Pomimo nierzadko ogromnych odległości geograficznych, wszyscy uczestnicy spotkania czuli się tak, jakby spędzali ten wieczór blisko siebie. Podczas klimatycznego koncertu Natalii Świerczewskiej uczestnicy poderwali się do wspólnych tańców - zarówno w siedzibie firmy, jak i w domach uczestników wydarzenia.

AWILUX STARS NIGHT to gwiazdorskie wydarzenie w wyjątkowej oprawie. Tegoroczna edycja, choć inna niż dotychczas, spotkała się z gorącym przyjęciem przez zaproszonych gości, w tym partnerów handlowych AWILUX, którzy już tego wieczoru zapowiedzieli, że powalczą o zajęcie gwiazdorskich miejsc na niebie AWILUX w 2021 roku.

Wasze opinie


Dodaj komentarz:

Treść komentarza: Podpis:

captcha

Przepisz kod:


Jak wstawić obrazek lub link do komentarza?
Drogi Czytelniku W-A.pl - w komentarzach w W-A.pl możesz wstawić zarówno linki jak i obrazki z zewnętrznych serwerów.
Aby wstawić aktywny link wpisz przed nim znaki [www], a po nim [/www] np. [www]www.w-a.pl[/www]
Aby wstawić obrazek wpisz przed jego adresem znaki [img], a po nim [/img] np. [img]www.w-a.pl/obrazek.jpg[/img]
UWAGA: Szerokość "cytowanych" obrazków może wynosić maksymalnie 570 pikseli. Wszystkie większe formaty nie będą wyświetlane.
W razie pytań i problemów piszcie do nas portal(at)w-a.pl

Redakcja W-A.pl nie odpowiada za treść opinii wyrażanych przez internautów piszących na stronach W-A.pl

Wiadomości z kraju

Jak wykuwała się stal: architektura Nowej Huty – wykład dra Michała Wiśniewskiego

2021-02-17

23.02.2021 (wtorek), godz. 18.30 facebookowy fanpage i kanał YouTube Galerii Sztuki Wozownia »

30 lat FAKRO

2021-02-12

Firma FAKRO, znany w Polsce i na świecie producent okien dachowych obchodzi jubileuszowy rok. Dokładnie 30 lat… »

Kredyt hipoteczny 2021, czyli co każdy kredytobiorca wiedzieć powinien

2021-02-03

Nieprzewidywalność reakcji i zmienna polityka banków. Wyższa marża i prowizja oraz niskie oprocentowanie.… »

 

 
 
Copyright by W-A.pl 2002 - 2021 W-A.pl Projekt i wykonanie .apeiro