Architektura | Design | Budownictwo
Szukaj:
 
 

Ruszyła 3. edycja Baumit Klubu – sprawdź, co możesz zyskać!

Informacje...

2021-03-19  Autor: BAUMIT   Źródło: BAUMIT   Kategoria: Wiadomości z kraju

Prezenty – chyba każdy lubi je dostawać, a teraz jest ku temu doskonała okazja. 1 lutego 2021 r. wystartowała trzecia już edycja programu dla wykonawców – Baumit Klub. Na członków czeka wiele niespodzianek, takich jak atrakcyjne akcje promocyjne i nowe nagrody. Sprawdź, jak dołączyć!

Wyobraź sobie, że kupujesz produkty premiowane (materiały do elewacji, tynki maszynowe, masy samopoziomujące, gładzie i kleje do płytek), rejestrujesz swoje faktury, a następnie wymieniasz zgromadzone punkty na nagrody. Brzmi zbyt pięknie? Niekoniecznie, tak bowiem w skrócie przedstawia się formuła członkostwa w Baumit Klubie. Producent materiałów budowlanych chce w ten sposób docenić firmy wykonawcze, które na co dzień pracują z jego produktami. Członkostwo w Baumit Klubie po prostu się opłaca.

Co mogę zyskać?

Przystępując do programu, możesz liczyć na szereg przywilejów, w tym nagrody i promocje tylko dla klubowiczów. Każdy startuje z pozycji Uczestnika i na początek otrzymuje dostęp do dwóch koszyków nagród "Odzież robocza” i "Narzędzia”. Awans na status Przyjaciela lub wyższy otwiera przed członkami kolejne kategorie: "Elektronika", "Rodzinne", "Bony" i "Przelewy na kartę prepaid", pozwalając im wybierać spośród 120 nagród, które można odbierać za zgromadzone punkty aż do 28 lutego 2022 roku.

Jak zbierać punkty?

By punkty zasiliły Twoje konto, wystarczy, że zarejestrujesz fakturę, na której znajdują się premiowane produkty Baumit. Można ją wysłać w formie pliku JPG czy PDF za pośrednictwem strony www.baumitklub.pl, korzystając z opcji "Dodaj fakturę" lub aplikacji mobilnej Baumit Klub, która posiada funkcję "Zrób i wyślij zdjęcie". Bez względu na to, który sposób wybierzesz, pamiętaj, aby to zrobić najpóźniej do końca miesiąca następującego po tym, w którym dokonałeś zakupu, czyli przykładowo fakturę z 10.02.2021 r. powinieneś zgłosić do 31.03.2021 r. Nowi członkowie mogą rejestrować faktury z datą nie wcześniejszą niż data rejestracji w Baumit Klubie, jednak do końca lutego Baumit ma dla nich specjalny bonus! Rejestracja w Baumit Klubie do końca lutego daje możliwość rejestrowania faktury wystawionych nawet na początku stycznia. Ważne by to zrobić do 28.02.2021.
Dodatkowe punkty w Baumit Klub będzie można uzyskać także biorąc udział w okresowych promocjach, ankietach czy innych aktywnościach! A im więcej punktów, tym wyższy status i jeszcze lepsze przeliczniki!

Jak mogę dołączyć do Baumit Klubu?

To proste! Wystarczy wejść na stronę www.baumitklub.pl, wybrać opcję „Zapisz się” i wypełnić formularz. Potem pozostaje już tylko zbierać punkty, zdobywać kolejne poziomy i wymieniać je na nagrody. Do dzieła!

www.bamitklub.pl

 

Wasze opinie


Dodaj komentarz:

Treść komentarza: Podpis:

captcha

Przepisz kod:


Jak wstawić obrazek lub link do komentarza?
Drogi Czytelniku W-A.pl - w komentarzach w W-A.pl możesz wstawić zarówno linki jak i obrazki z zewnętrznych serwerów.
Aby wstawić aktywny link wpisz przed nim znaki [www], a po nim [/www] np. [www]www.w-a.pl[/www]
Aby wstawić obrazek wpisz przed jego adresem znaki [img], a po nim [/img] np. [img]www.w-a.pl/obrazek.jpg[/img]
UWAGA: Szerokość "cytowanych" obrazków może wynosić maksymalnie 570 pikseli. Wszystkie większe formaty nie będą wyświetlane.
W razie pytań i problemów piszcie do nas portal(at)w-a.pl

Redakcja W-A.pl nie odpowiada za treść opinii wyrażanych przez internautów piszących na stronach W-A.pl

Wiadomości z kraju

W roli głównej: tynki ryflowane – projekt Akademika Student Depot

2021-05-17

7000 m2 powierzchni użytkowej, 8 kondygnacji, 341 pokoi hotelowych o wysokim standardzie, do tego rowerownia,… »

Nowe technologie pomagają firmom odnaleźć się w nowej rzeczywistości

2021-04-02

Pandemia COVID-19 wymusiła rozwój procesów digitalizacji w niespotykanym dotychczas tempie i… »

Zmienia się podejście do najmu mieszkań

2021-04-02

W Polsce od lat funkcjonuje przekonanie, że lepiej jest kupić mieszkanie na własność, a najem traktowany jest… »

 

 
 
Copyright by W-A.pl 2002 - 2024 W-A.pl Projekt i wykonanie .apeiro