Architektura | Design | Budownictwo
Szukaj:
 
 

Baumit Klub - wystartował nowy program lojalnościowy Baumit

Informacje...

2019-03-22  Autor: Autor zewnętrzny   Źródło: Autor zewnętrzny   Kategoria: Wiadomości z kraju

Profesjonaliści zasługują na więcej – z takim przekonaniem 1 lutego 2019, tuż przed rozpoczęciem nowego sezonu budowlanego, Baumit wystartował z nowym programem lojalnościowym dedykowanym firmom wykonawczym – Baumit Klub. Wystarczy zarejestrować fakturę na stronie www.baumitklub.pl lub poprzez intuicyjną aplikację mobilną, by zacząć zbierać punkty i wymieniać je na klubowe korzyści.

– Chcemy nagrodzić wykonawców za wysiłek, jaki każdego dnia wkładają w swoją pracę. Dlatego oprócz gwarancji wysokiej jakości produktów proponujemy im uczestnictwo w Baumit Klubie, a wraz z nim szereg przywilejów, w tym nagrody i promocje dostępne tylko dla klubowiczów – mówi odpowiedzialna za wdrożenie projektu Karolina Skórska z firmy Baumit.

Formuła programu Baumit Klub opiera się o zasadę nagród gwarantowanych, które każdy uczestnik może wybrać w dowolnym momencie – w zamian za zgromadzone na swoim koncie punkty.

Nagrody zostały wyselekcjonowane pod kątem ich przydatności w pracy oraz czasie wolnym. Na członków Baumit Klubu czeka więc nie tylko odzież robocza czy narzędzia. Po osiągnięciu wyższych poziomów aktywności (ściśle związanych z ilością zdobytych punktów) otrzymamy dostęp do kolejnych koszyków, których zawartość tworzą sprzęt elektroniczny oraz bony czy przelewy na kartę.

– Katalog nagród, dostęp do pełnej historii transakcji, rozbudowany pakiet zniżek od Partnerów VISA to tylko niektóre z licznych korzyści. Na najbardziej aktywnych członków czeka najwyższe wyróżnienie – status VIP. Po jego otrzymaniu zyskujemy najkorzystniejszy przelicznik punktowy, dzięki czemu ich ilość będzie wzrastać jeszcze szybciej! – tłumaczy Karolina Skórska.

Jak zostać członkiem Klubu? Wystarczy wejść na www.baumitklub.pl i dokonać zapisu za pomocą dostępnego tam formularza. Punkty można otrzymać za każdy zakupiony produkt premiowany. By zasiliły nasze konto wystarczy po zalogowaniu na stronie internetowej lub do aplikacji mobilnej zarejestrować fakturę zawierającą produkty premiowane Baumit. Jest na to czas do końca miesiąca następującego po tym, w którym dokonano zakupu. Obrazując, fakturę z 10.03.2019 r. można zarejestrować do 30.04.2019 r. 

– Wiemy, że wykonawcy mają codziennie wiele pracy. Szanujemy ich czas, dlatego chcemy, by członkostwo w Baumit Klub było proste i przyjemne. Żeby ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji Klubu, uruchomiliśmy aplikację mobilną. Dzięki niej można szybko zarejestrować faktury, sprawdzać swój status, kontrolować liczbę zgromadzonych punktów i być na bieżąco ze wszystkimi aktualnościami dotyczącymi działania programu – dodaje Karolina Skórska z firmy Baumit.

W puli premiowanych produktów objętych programem są materiały budowlane, które ułatwią i przyspieszą prace fachowcom zajmującym się ocieplaniem budynków, posadzkarzom, tynkarzom czy płytkarzom. Wśród nich m.in. zaprawy klejowo-szpachlowe, farby i tynki elewacyjne, tynki maszynowe, gładzie, masy samopoziomujące, a także zaprawy klejowe do płytek.

Więcej informacji oraz szczegółowe korzyści wynikające z członkostwa znajdziecie na stronie www.baumitklub.pl.

www.baumit.com
www.facebook.com/BaumitPolska

 

Wasze opinie


Dodaj komentarz:

Treść komentarza: Podpis:

captcha

Przepisz kod:


Jak wstawić obrazek lub link do komentarza?
Drogi Czytelniku W-A.pl - w komentarzach w W-A.pl możesz wstawić zarówno linki jak i obrazki z zewnętrznych serwerów.
Aby wstawić aktywny link wpisz przed nim znaki [www], a po nim [/www] np. [www]www.w-a.pl[/www]
Aby wstawić obrazek wpisz przed jego adresem znaki [img], a po nim [/img] np. [img]www.w-a.pl/obrazek.jpg[/img]
UWAGA: Szerokość "cytowanych" obrazków może wynosić maksymalnie 570 pikseli. Wszystkie większe formaty nie będą wyświetlane.
W razie pytań i problemów piszcie do nas portal(at)w-a.pl

Redakcja W-A.pl nie odpowiada za treść opinii wyrażanych przez internautów piszących na stronach W-A.pl

Wiadomości z kraju

W roli głównej: tynki ryflowane – projekt Akademika Student Depot

2021-05-17

7000 m2 powierzchni użytkowej, 8 kondygnacji, 341 pokoi hotelowych o wysokim standardzie, do tego rowerownia,… »

Nowe technologie pomagają firmom odnaleźć się w nowej rzeczywistości

2021-04-02

Pandemia COVID-19 wymusiła rozwój procesów digitalizacji w niespotykanym dotychczas tempie i… »

Zmienia się podejście do najmu mieszkań

2021-04-02

W Polsce od lat funkcjonuje przekonanie, że lepiej jest kupić mieszkanie na własność, a najem traktowany jest… »

 

 
 
Copyright by W-A.pl 2002 - 2024 W-A.pl Projekt i wykonanie .apeiro