Architektura | Design | Budownictwo
Szukaj:
 
 

REJS Firmą Roku 2018!

Informacje...

2019-02-11  Autor: Autor zewnętrzny   Źródło: Autor zewnętrzny   Kategoria: Wiadomości z kraju

Miło nam poinformować, że REJS – uznany polski producent akcesoriów meblowych, został uhonorowany tytułem „Firma Roku 2018”. To prestiżowe, przyznane w plebiscycie magazynu Meble Plus wyróżnienie, odebraliśmy podczas uroczystej gali, która odbyła się w ramach katowickich „4 Design Days”.

- Tytuł Firma Roku 2018 jest dla nas tym cenniejszy, że otrzymuje się go głosami nie jurorów, ale internautów. Dokonując wyboru kierują się oni nie tylko sympatią, ale również oceną wielu, różnorodnych aspektów działalności danych firm. Internauci oceniają jak się współpracuje z poszczególnymi działami przedsiębiorstw, jakiej jakości są oferowane przez nie produkty... Ponadto, warto zaznaczyć, że w tym roku, w plebiscycie wzięły udział cztery znakomite, odnoszące sukcesy w kraju i zagranicą przedsiębiorstwa. Jesteśmy dumni, że mogliśmy z nimi rywalizować. – powiedziała Katarzyna Ziułkowska, Dyrektor Marketingu firmy REJS.

Gala konkursowa

Gala wręczenia tytułów "Człowieka Roku 2018" i "Firmy Roku 2018", a także nagród i wyróżnień w XVII już edycji konkursu "Meble Plus – Produkt Roku" odbyła się 24 stycznia br., podczas „4 Design Days" w Katowicach. Prowadził ją znany dziennikarz i prezenter telewizyjny Maciej Orłoś. Gości powitała Justyna Łotowska, dyrektor wydawniczy w wydawnictwie Publikator, a nagrody wręczyli: Tomasz Szurawski – prezes Publikatora, Beata Michalik – redaktor prowadząca portal Biznesmeblowy.pl i Mariusz Golak – redaktor prowadzący magazyn "Meble Plus".

W imieniu REJS, laur „Firma Roku 2018” odebrał Michał Pesta, Dyrektor ds. Sprzedaży przedsiębiorstwa.

4DD

Gala konkursowa to tylko jeden z elementów obecności REJS na „4 Design Days”. Podczas wydarzenia nasi eksperci wzięli udział w panelu dyskusyjnym, poświęconym projektowaniu i wyposażeniu idealnej Kuchni. Mariusz Sieradzki, kierownik Działu Badań i Rozwoju REJS, wraz z innymi prelegentami rozważał zasady tworzenia funkcjonalnej przestrzeni kuchennej – rozmieszczenia najważniejszych sprzętów, tworzenia zabudowy meblowej, a także jej wyposażenia w akcesoria meblowe.

Ponadto podczas trwania całego wydarzenia, zwiedzający katowicki Spodek mogli oglądać produkty REJS na specjalnie przygotowanej ekspozycji. Była to dla nas znakomita okazja do spotkania się z naszymi klientami i partnerami, a także nawiązania nowych, ciekawych kontaktów. Cztery dni upłynęły nam w miłej atmosferze na rozmowach, prezentacji naszych rozwiązań, a także dzieleniu się doświadczeniami i fachową wiedzą.

Dziękujemy za odwiedziny i wszystkie inspiracje.

Wasze opinie


Dodaj komentarz:

Treść komentarza: Podpis:

captcha

Przepisz kod:


Jak wstawić obrazek lub link do komentarza?
Drogi Czytelniku W-A.pl - w komentarzach w W-A.pl możesz wstawić zarówno linki jak i obrazki z zewnętrznych serwerów.
Aby wstawić aktywny link wpisz przed nim znaki [www], a po nim [/www] np. [www]www.w-a.pl[/www]
Aby wstawić obrazek wpisz przed jego adresem znaki [img], a po nim [/img] np. [img]www.w-a.pl/obrazek.jpg[/img]
UWAGA: Szerokość "cytowanych" obrazków może wynosić maksymalnie 570 pikseli. Wszystkie większe formaty nie będą wyświetlane.
W razie pytań i problemów piszcie do nas portal(at)w-a.pl

Redakcja W-A.pl nie odpowiada za treść opinii wyrażanych przez internautów piszących na stronach W-A.pl

Wiadomości z kraju

W roli głównej: tynki ryflowane – projekt Akademika Student Depot

2021-05-17

7000 m2 powierzchni użytkowej, 8 kondygnacji, 341 pokoi hotelowych o wysokim standardzie, do tego rowerownia,… »

Nowe technologie pomagają firmom odnaleźć się w nowej rzeczywistości

2021-04-02

Pandemia COVID-19 wymusiła rozwój procesów digitalizacji w niespotykanym dotychczas tempie i… »

Zmienia się podejście do najmu mieszkań

2021-04-02

W Polsce od lat funkcjonuje przekonanie, że lepiej jest kupić mieszkanie na własność, a najem traktowany jest… »

 

 
 
Copyright by W-A.pl 2002 - 2024 W-A.pl Projekt i wykonanie .apeiro