Architektura | Design | Budownictwo
Szukaj:
 
 

Kolejne statuetki TopBuilder dla Baumitu!

Informacje...

2020-11-06  Autor: Autor zewnętrzny   Źródło: Autor zewnętrzny   Kategoria: Wiadomości z kraju

Produkty i rozwiązania zmieniające oblicze polskiej sceny budowlanej – to właśnie im przypadły główne role podczas Gali TopBuilder Awards 2019. Już kolejny rok z rzędu wśród laureatów znalazła się marka Baumit. Po ubiegłorocznym hattricku, do pokaźnej kolekcji prestiżowych nagród producent z Wrocławia dorzucił dwie statuetki.

TopBuilder to jedna z najbardziej cenionych nagród na polskim rynku budowlanym przyznawana corocznie wysokiej jakości materiałom i technologiom istotnie wspierającym rozwój branży. W 2019 roku kapituła pod przewodnictwem prof. dr hab. inż. Leonarda Runkiewicza tym prestiżowym tytułem ponownie uhonorowała najlepsze rozwiązania rynkowe, w tym dwa systemy sygnowane charakterystycznym logo z czerwonym kwadratem: tynkowy – Baumit Klima i ociepleniowy – Baumit ProSystem.

– Naszym nadrzędnym celem jest, by ludzie żyli w przyjaznych dla zdrowia, energooszczędnych i pięknych domach. Każde tak prestiżowe wyróżnienie jak tytuł i statuetka TopBuilder utwierdza nas w przekonaniu, że jesteśmy na dobrej drodze do urzeczywistnienia tej wizji – mówi Aleksandra Gilewska, Marketing Manager Baumit Sp. z o.o. – Tegoroczne wyróżnienia cieszą nas tym bardziej, że ocieplenie ścian zewnętrznych oraz regulujące mikroklimat wykończenie ścian wewnętrznych w połączeniu z solidną i masywną konstrukcją zapewniającą stabilność warunków w pomieszczeniach, to sztandarowe zasady zdrowego mieszkania, a to idea, której czujemy się najwierniejszym ambasadorem.

System Baumit Klima to zestaw produktów do wykończenia ścian wewnętrznych, będący naturalną odpowiedzią na potrzeby współczesnego budownictwa w zakresie zdrowego mieszkania. Bazę stanowi w nim naturalnie biały tynk wapienny Baumit KlimaWhite, który pozwala szybko pobierać i oddawać wilgoć z powietrza, optymalnie regulując jej ilość w pomieszczeniu. Stosowana opcjonalnie szpachlowa gładź wapienna Baumit KlimaFinish zapewnia efekt idealnie gładkiej powierzchni, a jednoskładnikowa farba krzemianowa Baumit KlimaColor nadaje ścianom zgodną z oczekiwaniami kolorystykę. Wszystko przy zachowaniu parametrów pozwalających ścianie „oddychać”.

Jak wyjaśnia Tomasz Dzierwa – Product Manager z firmy Baumit, system Baumit Klima został opracowany z myślą o wymagających inwestorach, którzy pragną otrzymać produkt zaawansowany technologicznie, o parametrach pozwalających oddychać zdrowszym powietrzem we własnych czterech ścianach. Ponadto, zastosowanie produktów z tego systemu jest łatwe i daje trwałe oraz estetyczne efekty, dzięki czemu nie ma konieczności dokonywania wyboru pomiędzy „naturalnym i zdrowym” a „trwałym i wytrzymałym”.

Drugi z tegorocznych laureatów z ramienia Baumit to sprawdzony i ceniony przez fachowców zestaw materiałów w europejskim standardzie jakości, stworzony do ocieplenia ścian zewnętrznych budynków.  

– Budynki wysokie i obiekty, w których występuje duże natężenie ruchu, podlegają szczególnym wymaganiom technicznym. Baumit ProSystem to pewne i sprawdzone rozwiązanie, spełniające w opcji z wełną mineralną i tynkiem silikatowym wysokie wymagania przeciwpożarowe. Ten znakomitej jakości system ociepleń cieszy się bardzo dużą popularnością w zastosowaniu, szczególnie na nowych projektach oraz w obszarze termomodernizacji domów z wielkiej płyty. Zapewnia lepszą jakość mieszkań, bezpieczeństwo stosowania niezależnie od wysokości budynku, oraz niekwestionowaną trwałość potwierdzoną długoletnim doświadczeniem w Polsce i w Europie – mówi Tomasz Jarzyna – Product Manager z firmy Baumit.

Nagrody wręczono podczas uroczystej Gali TopBuilder 2019 zorganizowanej 21 marca br. w siedzibie SARP, w Pałacu Zamoyskich w Warszawie.  

www.baumit.com
www.facebook.com/BaumitPolska

Wasze opinie


Dodaj komentarz:

Treść komentarza: Podpis:

captcha

Przepisz kod:


Jak wstawić obrazek lub link do komentarza?
Drogi Czytelniku W-A.pl - w komentarzach w W-A.pl możesz wstawić zarówno linki jak i obrazki z zewnętrznych serwerów.
Aby wstawić aktywny link wpisz przed nim znaki [www], a po nim [/www] np. [www]www.w-a.pl[/www]
Aby wstawić obrazek wpisz przed jego adresem znaki [img], a po nim [/img] np. [img]www.w-a.pl/obrazek.jpg[/img]
UWAGA: Szerokość "cytowanych" obrazków może wynosić maksymalnie 570 pikseli. Wszystkie większe formaty nie będą wyświetlane.
W razie pytań i problemów piszcie do nas portal(at)w-a.pl

Redakcja W-A.pl nie odpowiada za treść opinii wyrażanych przez internautów piszących na stronach W-A.pl

Wiadomości z kraju

W roli głównej: tynki ryflowane – projekt Akademika Student Depot

2021-05-17

7000 m2 powierzchni użytkowej, 8 kondygnacji, 341 pokoi hotelowych o wysokim standardzie, do tego rowerownia,… »

Nowe technologie pomagają firmom odnaleźć się w nowej rzeczywistości

2021-04-02

Pandemia COVID-19 wymusiła rozwój procesów digitalizacji w niespotykanym dotychczas tempie i… »

Zmienia się podejście do najmu mieszkań

2021-04-02

W Polsce od lat funkcjonuje przekonanie, że lepiej jest kupić mieszkanie na własność, a najem traktowany jest… »

 

 
 
Copyright by W-A.pl 2002 - 2024 W-A.pl Projekt i wykonanie .apeiro