Architektura | Design | Budownictwo
Szukaj:
 
 

Ceramika Paradyż otworzyła pierwszy monobrandowy salon w Rumunii.

Informacje...

2019-01-07  Autor: Autor zewnętrzny   Źródło: Autor zewnętrzny   Kategoria: Wiadomości z kraju

Od 13 grudnia mieszkańcy Bukaresztu mogą szukać inspiracji na aranżację swoich wnętrz pod nowym adresem. Otwarty salon w stolicy Rumunii wyłącznie z produktami Ceramiki Paradyż to jedna z najnowocześniejszych i największych stref ekspozycyjnych marki, która poza funkcją sprzedażową dostarczy Klientom inspiracji, a także stanie się miejscem spotkań i rozmów na tematy związane ze współczesnym designem i projektowaniem wnętrz.

Uroczyste otwarcie salonu z udziałem lokalnych mediów, projektantów, partnerów oraz przedstawicieli firmy odbyło się 13 grudnia w Bukareszcie. Obecni goście mieli okazję zapoznać się z ofertą producenta, mogli posłuchać o najnowszych trendach w aranżacji wnętrz i poznać historię polskiej marki. Ten wyjątkowy salon sprzedaży, oferuje Klientom wyłącznie produkty Ceramiki Paradyż, które powstały zgodnie z aktualnymi światowymi standardami. Znajdują się tam kolekcje płytek ściennych i podłogowych, gresy, klinkiery oraz płyty tarasowe. Nowa inwestycja to potwierdzenie dynamicznego i konsekwentnego rozwoju spółki na rynkach eksportowych.


Przestrzeń została zaprojektowana tak, aby eksponować najważniejsze produkty dostarczając jednocześnie inspiracji i nowoczesnych rozwiązań aranżacyjnych. W salonie znajdują się cztery wydzielone strefy. Pierwsza, ekspozycyjna to 10 boksów zaaranżowanych na realne pomieszczenia domowe, obok których znalazły się ekspozytory książkowe, prezentujące zróżnicowaną ofertę producenta. Stanowią one także wygodną i atrakcyjną formę poszukiwania odpowiednich i dopasowanych do siebie rozwiązań. Druga z nich to strefa projektanta, przeznaczona do konsultacji z architektami i projektantami w zakresie kreatywnego i praktycznego wykończenia przestrzeni. Ta strefa powstała z myślą o Klientach, którzy w jednym miejscu szukają produktów oraz opinii eksperta – profesjonalisty wystroju wnętrz. W salonie w Bukareszcie pojawiła się również zupełna nowość – strefa Dom Paradyż. W tej specjalnej przestrzeni znalazły się aranżacje odzwierciedlające prawdziwe domowe wnętrza, takie jak: salon, łazienkę, kuchnię czy taras. Tak zaaranżowane przestrzenie, w towarzystwie stylowych mebli i dodatków przedstawiają propozycję wykorzystania konkretnych rozwiązań i ich finalny efekt. Ceramika Paradyż zadbała również o strefę obsługi klienta – zespół specjalistów sprzedaży, którzy służą poradą oraz informacją na temat specyfikacji produktów.


Najwyższa jakość i unikatowe wzornictwo naszych produktów jest doceniane przez Klientów na całym świecie, a marka staje się coraz bardziej rozpoznawalna poza granicami Polski. Rumunia jest dla nas jednym z najważniejszych rynków eksportowych na mapie Europy, dlatego też zdecydowaliśmy otworzyć salon Ceramiki Paradyż w Bukareszcie. Działanie to jest potwierdzeniem dynamicznego rozwoju firmy, umocnieniem naszej pozycji na rynkach eksportowych, a także obietnicą powstania kolejnych tego typu salonów w przyszłości – podkreśla Michał Okoń, dyrektor eksportu Ceramiki Paradyż.


Salon w Bukareszcie powstał we współpracy z firmą Ceramall SRL i znajduje się przy ul. Valea Cascadelor 23. Za jego otwarcie z ramienia firmy odpowiadali: Michał Okoń – dyrektor eksportu, Stanisław Krupka – menedżer eksportu oraz Agata Dobrzyńska-Mikas i Agnieszka Gryczyńska z działu marketingu.

Wasze opinie


Dodaj komentarz:

Treść komentarza: Podpis:

captcha

Przepisz kod:


Jak wstawić obrazek lub link do komentarza?
Drogi Czytelniku W-A.pl - w komentarzach w W-A.pl możesz wstawić zarówno linki jak i obrazki z zewnętrznych serwerów.
Aby wstawić aktywny link wpisz przed nim znaki [www], a po nim [/www] np. [www]www.w-a.pl[/www]
Aby wstawić obrazek wpisz przed jego adresem znaki [img], a po nim [/img] np. [img]www.w-a.pl/obrazek.jpg[/img]
UWAGA: Szerokość "cytowanych" obrazków może wynosić maksymalnie 570 pikseli. Wszystkie większe formaty nie będą wyświetlane.
W razie pytań i problemów piszcie do nas portal(at)w-a.pl

Redakcja W-A.pl nie odpowiada za treść opinii wyrażanych przez internautów piszących na stronach W-A.pl

Wiadomości z kraju

W roli głównej: tynki ryflowane – projekt Akademika Student Depot

2021-05-17

7000 m2 powierzchni użytkowej, 8 kondygnacji, 341 pokoi hotelowych o wysokim standardzie, do tego rowerownia,… »

Nowe technologie pomagają firmom odnaleźć się w nowej rzeczywistości

2021-04-02

Pandemia COVID-19 wymusiła rozwój procesów digitalizacji w niespotykanym dotychczas tempie i… »

Zmienia się podejście do najmu mieszkań

2021-04-02

W Polsce od lat funkcjonuje przekonanie, że lepiej jest kupić mieszkanie na własność, a najem traktowany jest… »

 

 
 
Copyright by W-A.pl 2002 - 2024 W-A.pl Projekt i wykonanie .apeiro