Summer SALE - obniżka cen prenumerat DETAIL - W-A we współpracy z magazynem DETAIL

W-A we współpracy z magazynem DETAIL

08-07-2010  Autor: Kazimierz Kwasek, Margit Vitzthum   Źródło: alejahandlowa.eu, DETAIL   Kategoria: News o publikacjach

Księgarnia W-A wraz z magazynem DETAIL ogłasza wielką wakacyjną akcję promocyjną prenumerat DETAIL. Potrwa ona do końca sierpnia 2010 roku. Do tego terminu będzie można zakupić prenumeraty w wielu opcjach w atrakcyjnych cenach. Warunkiem skorzystania z promocji jest zakup prenumeraty na stronach Księgarni W-A lub w jej filii w Krakowie oraz opłacenie prenumeraty do 31 sierpnia 2010 roku.

Po tym terminie prenumeraty wrócą do cen standardowych opisanych przy każdej z nich na stronie internetowej księgarni.

Dyrektor sprzedaży i dystrybucji DETAIL Institut für internationale Architektur- Dokumentation, pani Margit Vitzthum odpowiada na nasze pytania:

W-A.pl: Do końca sierpnia mamy specjalny program cenowy DETAIL w Polsce. Widzimy przez to, że polski rynek jest atrakcyjny dla Waszego wydawnictwa?

MV: DETAIL jest czytany w 90 krajach całego świata. "Nowe" kraje Unii Europejskiej są szczeólnie miło witane przez redakcję DETAIL. Polska z jej mocnym ekonomicznym wzrostem jest dla nas bardzo interesująca.

W-A.pl: Jak Pani ocenia polski rynek, szczególnie w porównaniu do krajów regionu - Czech, Słowacji, Węgier, Rumunii i np. Chorwacji.

MV: DETAIL nie podaje ilości prenumerat w poszczególnych krajach. Ilości są podobne, liczymy na powiększenie liczby prenumerat w związku z promocją w W-A.pl.

W-A.pl: Jak Pani ocenia współpracę z W-A.pl?

MV: Ilości zamawiane w ostatnich latach nie są ogromne, ale liczymy na zwiększenie w związku z programem promocyjnym oraz wyjściem branży z kryzysu.

W-A.pl: Czy redakcji DETAIL podoba się nowa wizytówka W-A.pl - Księgarnia W-A w Krakowie na Placu Szczepańskim?

MV: Bardzo miłe wrażenie, według nas zainteresowanie DETAILem i branżą dopiero rośnie.

W-A.pl: Czy DETAIL myśli o polskiej wersji magazynu?

MV: Zdecydowaliśmy się na włoską wersję zamiast DETAIL ENGLISH na rynek Włoch, gdyż tam zainteresowanie jest ogromne. Zwiększmy sprzedaż DETAIL w Polsce to wrócimy do tematu.

 

Zachęcamy zatem do skorzystania z tej bardzo opłacalnej oferty zakupu prenumeraty. Dla osób, które planowały zakup jest to dodatkowy rabat i oszczędność, natomiast dla osób, które przymierzały się do zakupu prenumeraty po raz pierwszy i nie były pewne - jest to idealny moment do podjęcia tej, teraz już łatwej decyzji.

Macie czas do końca sierpnia 2010 roku - zapraszamy:

alejahandlowa.eu/ksiegarnia/lista/kategoria/Prenumerata_DETAIL

 

Przykłady obniżek cen:

DETAIL dwujęzyczny (12 wydań na rok) z 819 zł na 599 zł (studencka wersja z 519 zł do 329 zł)

DETAIL Combined (12 wydań na rok) z 819 zł na 599 zł (studencka wersja z 519 zł do 329 zł)

DETAIL English (8 wydań na rok) z 519 zł na 419 zł (studencka wersja z 329 zł do 229 zł)

 
 
Copyright by W-A.pl 2007, e-mail: admin@w-a.pl      W-A.pl      www.wydział-architektury.com