Architektura | Design | Budownictwo
Szukaj:
 
 

Dornbracht – Blue Responsibility

Dornbracht – the SPIRIT of Water

2009-06-16  Autor: [KK]   Źródło: Dornbracht   Kategoria: Wiadomosci ze Świata

Motto przedsiębiorstwa ''Dornbracht - the SPIRIT of Water'' symbolizuje odpowiedzialne postępowanie z dobrem naturalnym jakim jest woda. Dlatego też firma Dornbracht, międzynarodowy producent przykładający najwyższą wagę zarówno do jakości jak i wzornictwa swoich produktów, zmniejszy do końca 2009 r. przeciętne zużycie wody przez wszystkie oferowane na rynku armatury o 25 procent, a przez kolejne trzy lata o łącznie 30 procent. Dodatkowo, zminimalizowane zostanie także zużycie energii. Udoskonalenia te nie wpłyną negatywnie na najwyższą jakość produktów i wygodę ich użytkowania.

Już od 1996 r. firma Aloys F. Dornbracht GmbH & Co. KG współpracuje ze specjalistami ds. ochrony środowiska, rzeczoznawcami oraz inżynierami w celu stałej kontroli i optymalizacji stosowanych rozwiązań ekologicznych. W procesie produkcji firma Dornbracht przykłada najwyższą uwagę do stosowania bezpiecznych dla środowiska naturalnego technologii, takich jak np. nowoczesne sposoby oczyszczania ścieków. W 2007 r. ścieki wytwarzane przez przedsiębiorstwo nie przekroczyły poziomu połowy wartości granicznych przewidzianych przepisami. Aby zapewnić oszczędność naturalnych surowców używanych do wytwarzania produktów, firma powszechnie wykorzystuje materiały, które można odzyskać w drodze recyklingu. Jakość produkcji wraz z systemem x-tra Service specjalizującym się w zaspokajaniu indywidualnych życzeń klientów oraz tworzeniu optymalnych rozwiązań wzorniczych gwarantują najwyższą trwałość użytkową produktów Dornbracht.

O firmie Dornbracht

Aloys F. Dornbracht GmbH & Co. KG z siedzibą w Iserlohn jest międzynarodowym producentem wysokiej jakości ekskluzywnej armatury i akcesoriów do łazienek i kuchni. Dornbracht otrzymuje liczne międzynarodowe nagrody za stylistykę swoich produktów, a od 1996 roku cieszy się także uznaniem za zaangażowanie w rozwój kultury. Od 2006 roku firma wydaje dwuczęściową publikację „Dornbracht – the SPIRIT of WATER” powiązaną koncepcyjnie ze światem łazienek i kuchni. Ten magazyn, a zarazem katalog, dokumentuje zaangażowanie kulturalne firmy i prezentuje spektrum produktów marki Dornbracht. „Dornbracht – the SPIRIT of WATER” z powodzeniem łączy inspiracje, dialog oraz innowacje, które charakteryzują unikalne podejście i drogę rozwoju firmy Dornbracht.

Wasze opinie


Dodaj komentarz:

Treść komentarza: Podpis:

captcha

Przepisz kod:


Jak wstawić obrazek lub link do komentarza?
Drogi Czytelniku W-A.pl - w komentarzach w W-A.pl możesz wstawić zarówno linki jak i obrazki z zewnętrznych serwerów.
Aby wstawić aktywny link wpisz przed nim znaki [www], a po nim [/www] np. [www]www.w-a.pl[/www]
Aby wstawić obrazek wpisz przed jego adresem znaki [img], a po nim [/img] np. [img]www.w-a.pl/obrazek.jpg[/img]
UWAGA: Szerokość "cytowanych" obrazków może wynosić maksymalnie 570 pikseli. Wszystkie większe formaty nie będą wyświetlane.
W razie pytań i problemów piszcie do nas portal(at)w-a.pl

Redakcja W-A.pl nie odpowiada za treść opinii wyrażanych przez internautów piszących na stronach W-A.pl

Wiadomosci ze Świata

COVID-19 obniżył wartość inwestycji na globalnym rynku nieruchomości, ale w II poł. roku można spodziewać się odbicia

2020-04-17

Warszawa, 17 kwietnia 2020 – Według wstępnych danych Colliers International wartość transakcji na… »

Ratingi ryzyka 2020: Euler Hermes obniża ratingi ryzyka 18 krajów i 126 sektorów

2020-04-08

Euler Hermes ogłasza, że ratingi ryzyka 18 krajów zostały obniżone w pierwszym kwartale w 2020 r. ze… »

#zostanwdomu i zagłosuj na najładniejszą fasadę Europy!

2020-04-08

Który kraj skrywa najładniejsze fasady w Europie – Węgry, Słowacja, Rumunia, Grecja, Austria,… »

 

 
 
Copyright by W-A.pl 2002 - 2020 W-A.pl Projekt i wykonanie .apeiro