Top5 szafek łazienkowych wiszących kupowanych w 2021 roku!

Porady i informacje...

30-08-2021  Autor: lazienkiabc.pl   Źródło: lazienkiabc.pl   Kategoria: Porady, produkty, technologie

Meble są jednym z ważniejszych elementów łazienkowego wyposażenia. To właśnie dzięki nim można optymalnie zaaranżować wnętrze, schować przedmioty, które nie dodają estetyki pomieszczeniu. Ogólnie można powiedzieć, że meble pozwalają uporządkować daną przestrzeń. W dzisiejszym wpisie chcemy przybliżyć topowe szafki łazienkowe wiszące. Zapraszamy.

Czym kierować się podczas wyboru szafek łazienkowych wiszących?

Na samym początku chcemy zaznaczyć, że nie wszystkie szafki łazienkowe wiszące https://www.lazienkiabc.pl/Szafki-lazienkowe-wiszace-c485 sprawdzą się w tak specyficznym pomieszczeniu, jakim jest łazienka. Meble te powinny być odporne na działanie wilgoci czy wahania temperatury. W innym przypadku nawet po krótkim czasie użytkowania mogą zacząć puchnąć, rozklejać się, wyglądać mało estetycznie, a także nie spełniać już swojej podstawowej funkcji. Poza tym dobrze jeśli szafki łazienkowe wiszące zostały wykonane z materiału, który pozwala na optymalne ich czyszczenie, na łatwe utrzymanie ich w czystości.

Wiele z szafek łazienkowych wiszących wyposażonych jest w dodatkowe funkcjonalności, które nie tylko mają wpływ na komfort ich użytkowania, ale także i na ich trwałość. Dobre szafki mogą mieć funkcję samodomykania, lub system push to open. Praktycznie wszyscy czołowi producenci mebli do łazienki wyposażyli swoje meble właśnie w takie funkcje. Przed zakupem mebli zawsze warto jest także zapoznać się z opiniami ich użytkowników. Często właśnie opinie o meblach mogą powiedzieć dużo więcej, niż najbardziej rozległy opis parametrów technicznych.

Najczęściej wybierane szafki wiszące łazienkowe - top 5!

Co roku powstają nowe rankingi, które wskazują jakie meble, armatura czy ceramika sanitarna była wybierana najchętniej w danym roku. Nie inaczej jest w przypadku szafek łazienkowych wiszących. Poniżej przedstawiamy 5 markowych, ciekawych estetycznie, popularnych szafek do łazienki wiszących.

  1. Szafka wisząca Elita FOR ALL - szafki te wyposażone są w technologie PUR oraz funkcję cichego domyku. Ze względu na estetykę nadają się do łazienek nowoczesnych, ale także i klasycznych.
  2. Szafka łazienkowa wisząca Roca DEBBA - szafka posiada możliwość regulacji wysokości półek oraz funkcję cichego domyku. Mebel posiada estetyczny chromowany uchwyt.
  3. Szafka łazienkowa wisząca Koło NOVA PRO PREMIUM - mebel został wykonany z płyty wilgocioodpornej. Front i korpus jest lakierowany, przez co dodatkowo zabezpieczony przed działaniem wilgoci. Szafki posiadają system cichego domyku, drzwiczki można zamontować z lewej, jak i z prawej strony.
  4. Szafka łazienkowa wisząca Cersanit VIRGO - mebel posiada łatwo zmywalną powierzchnię, plecy szafkę mają delikatną strukturę lnu.

Szafka łazienkowa wisząca Cersanit MODUO - szafka wchodzi w skład całej kolekcji modułowej, pozwalającej na stworzenie ciekawej łazienkowej przestrzeni. Ze względu na estetykę szafka ta idealnie sprawdzi się w łazienkach nowoczesnych, minimalistycznych.

 

 
 
Copyright by W-A.pl 2007, e-mail: admin@w-a.pl      W-A.pl      www.wydział-architektury.com