Architektura | Design | Budownictwo
Szukaj:
 
 

OmniDigital: Systemy telekonferencyjne obowiązkowe w czasach pandemii?

OminDigital - profesjonalna digitalizacja przestrzeni

2021-04-17  Autor: OmniDigital   Źródło: OmniDigital   Kategoria: Porady, produkty, technologie

W czasach gdy przemieszczanie się jest tak utrudnione - w codziennych działaniach firm wrasta zapotrzebowanie na najwyższą jakość systemów telekonferencyjnych. Niezależnie czy dotyczy to komunikacji wewnątrz danej firmy np. między oddziałami zlokalizowanymi w różnych lokalizacjach czy też chodzi o rozmowy z klientami, kontrahentami i dostawcami.

Jak podkreśla większość managerów i właścicieli firm pandemia bardzo mocno przyśpieszyła digitalizację przestrzeni firmowych w tym także systemów do telekonferencji.

- Obserwujemy bardzo mocne zainteresowanie nowoczesnymi rozwiązaniami do telekonferencji niezależnie od wielkości firmy jaka o taką pomoc do nas się zwraca, czy chodzi o rozwiązania personale, czy salę dla kilku osób tzw. huddle rooms, jak również większe pomieszczenia od 6, 10 osób w górę. Doradztwa w doborze odpowiednich rozwiązań szukają wszyscy, zarówno firmy, które już posiadały taki sprzęt oraz sale i chcą je unowocześnić, dostosować do aktualnych wymogów np. wygodnego użycia z Microsoft Teams. Pomagamy także firmom i instytucjom, które takich sal i usług wcześniej w biurach nie posiadały proponując kompleksowe rozwiązania od podstaw do wdrożenia – komentuje New Business Development Director firmy OmniDigital Kazimierz Kwasek.

OmniDigital to firma, która zapewnia swoim klientom kompleksową digitalizację przestrzeni. Profesjonalny zespół wraz ze swoimi partnerami zajmuje się zarówno wprowadzeniem nowoczesnych technologii w pomieszczeniach sprzedaży jak również biurowych – w tym specjalizując się w systemach do telekonferencji i automatyzacji biur.

- Obecny rozwój technologii i możliwości jaki oferuje zarówno sprzęt jak i oprogramowanie to krok milowy w usługach telekonferencyjnych. Zarządy, managerowie, pracownicy firm chcą móc wygodnie realizować swoje zadania w kontakcie z każdym współpracownikiem lub klientem znajdującym się w dowolnym miejscu na świecie niezależnie czy jest on w budynku obok czy na innym kontynencie. Telekonferencja to obecnie nie tylko synonim zwykłej rozmowy przez kamerę. Rozwiązania jakie opracowujemy obejmują cały szereg udogodnień takich jak nowoczesne płaskie ekrany dotykowe do notowania i prezentacji, działań brainstorming. Dobieramy kamery, nagłośnienie oraz mikrofony, które gwarantują najwyższą jakość działania w tym m. in. kamery automatycznie kierujących się na osobę prowadzącą rozmowę. Wszystko odpowiednio dobrane do wielkości pomieszczenia, tak by działanie było optymalne w odniesieniu do poniesionych kosztów – podkreśla Kazimierz Kwasek z OmniDigital gdy do tego dodajemy dowolne automatyczne łączenie z systemami jak np. Microsoft Teams, w odpowiednim doborze sprzętu nie trzeba nawet przynosić do sali swojego komputera. Do tego dochodzi automatyzacja sali, na przykład w kwestii oświetlenia, system rezerwacji sal i wiele innych, to wszystko w rezultacie daje bardzo nowoczesne rozwiązania pozwalające firmom oszczędzić czas i pieniądze, a w rezultacie optymalnie realizować założone cele w założonym budżecie na dany projekt.

OmniDigital za swój cel stawia pełną pomoc i doradztwo na każdym etapie budowy sali konferencyjnej – niezależnie czy jest to nowy budynek czy adaptacja istniejącej przestrzeni pod telekonferencję. Po odpowiedniej analizie przychodzi czas na instalację i wdrożenie, gdy specjaliści OmniDigital zajmują się pełnym zakresem zagadnień IT. Finalnie po wdrożeniu możliwe jest oczywiście stałe utrzymanie całej infrastruktury wraz z jej serwisem w miarę potrzeb.

Kontakt:

OmniDigital, ul. Ks. Franciszka Maja 40, 30-499 Kraków, PL, tel. +48 12 444 67 71

New Development Business Director - Kazimierz Kwasek, tel. +48 781 777 595, kazimierz.kwasek(at)omnidigital.pl

www.omnidigital.pl

 

Jedno z możliwych rozwiązań - ekrany dotykowe Optoma pozwalają na pełną swobodę telekonferencji oraz działania,

notatki piórem Optoma, preinstalowane aplikacje, wielkość aż do 86 cali

Wyświetlacz o niskim niebieskim świetle z certyfikatem TUV - rozdzielczość 4K, Wyjątkowa niezawodność i opcje gwarancji oraz bardzo korzystny stosunek ceny do produktu.

New Development Business Director OmniDigital Kazimierz Kwasek

Wasze opinie


Dodaj komentarz:

Treść komentarza: Podpis:

captcha

Przepisz kod:


Jak wstawić obrazek lub link do komentarza?
Drogi Czytelniku W-A.pl - w komentarzach w W-A.pl możesz wstawić zarówno linki jak i obrazki z zewnętrznych serwerów.
Aby wstawić aktywny link wpisz przed nim znaki [www], a po nim [/www] np. [www]www.w-a.pl[/www]
Aby wstawić obrazek wpisz przed jego adresem znaki [img], a po nim [/img] np. [img]www.w-a.pl/obrazek.jpg[/img]
UWAGA: Szerokość "cytowanych" obrazków może wynosić maksymalnie 570 pikseli. Wszystkie większe formaty nie będą wyświetlane.
W razie pytań i problemów piszcie do nas portal(at)w-a.pl

Redakcja W-A.pl nie odpowiada za treść opinii wyrażanych przez internautów piszących na stronach W-A.pl

Porady, produkty, technologie

Odkryj świat szkła w gastronomii i podkreśl wysoką jakość serwowanych napojów!

2024-03-13

W świecie gastronomii każdy detal ma znaczenie. Od eleganckiego nakrycia stołu po wykwintne kompozycje dań… »

Odbiór odpadów. Zamów kontener

2024-02-18

Kiedy decydujemy się na budowę domu lub remont, podczas pracy powstaje mnóstwo odpadów… »

Frezarka do drewna – niezastąpione narzędzie dla każdego stolarza

2023-11-28

Marzysz o tworzeniu wyjątkowych projektów z drewna? Odkryj tajniki frezarki do drewna – narzędzia,… »

 

 
 
Copyright by W-A.pl 2002 - 2024 W-A.pl Projekt i wykonanie .apeiro