Architektura | Design | Budownictwo
Szukaj:
 
 

Komfort kąpieli w każdej łazience

Porady i informacje...

2021-02-18  Autor: Autor zewnętrzny   Źródło: Autor zewnętrzny   Kategoria: Porady, produkty, technologie

Łazienki poza niepowtarzalnym wyglądem, powinny zawierać szereg praktycznych elementów, dzięki czemu zapewniają najwyższy poziom komfortu.

Asortyment brodzików Duravit, dostosowany do indywidualnych potrzeb i wymagań, zapewnia optymalny komfort kąpieli, dodatkowo może zostać uzupełniony doskonale dopasowanymi bateriami.

Seria brodzików Tempano jest dostępna w 27 rozmiarach - prostokątnych lub kwadratowych, dzięki czemu idealnie  komponuje się z wystrojem każdej łazienki. Akryl sanitarny w kolorze błyszczącej bieli jest nie tylko niezwykle wytrzymały, ale także przyjemny w dotyku. Dodatkową stabilność zapewnia opcjonalna powłoka antypoślizgowa (klasa C). Dostępne w wersji do montażu na równi z podłogą, wpuszczanej lub montowanej na podłodze, brodziki Tempano łączą w sobie komfort kąpieli z doskonałą estetyką. Montaż na równi z podłogą zapewnia dużą przestrzeń.

Brodzik Stonetto o strukturze kamienia zamienia prysznic w spotkanie z naturą. Niepowtarzalny wygląd brodzika to zasługa matowej powierzchni - naturalnej, oryginalnej i autentycznej. Wykonany z wysokiej jakości materiału DuraSolid®, brodzik jest odporny na zarysowania, wytrzymały i antypoślizgowy (klasa B). Powierzchnia i odpływ tworzą wizualną całość. Cztery kolory i 14 rozmiarów, a także wybór wariantów montażu, dają wiele możliwości indywidualnego zaprojektowania łazienki.

Uniwersalne serie baterii Duravit można łączyć tak, aby pasowały do brodzików: funkcjonalne baterie B.1 o zaokrąglonych kształtach, geometryczne i proste B.2 lub ergonomiczne z efektownym wgłębieniem w uchwycie B. 3. Zmontowane fabrycznie systemy prysznicowe z natryskiem i główką prysznicową oraz termostatyczna lub jednouchwytowa bateria prysznicowa to praktyczne i wszechstronne rozwiązania, które nie wymagają skomplikowanego montażu podtynkowego. W rezultacie systemy prysznicowe są również idealne w przypadku modernizacji łazienki.

Podobnie smukły, dopracowany kształt serii C.1 od Kurta Merki Jr. dobrze komponuje się ze wszystkimi liniami wzorniczymi. Dostępne w okrągłym i prostokątnym kształcie, w różnych rozmiarach,, obiecują przyjemne doznania pod prysznicem za każdym razem. Pasujące główki prysznicowe są idealnym dodatkiem i są dostępne w wielu wariantach. Podobnie jednouchwytowe baterie natryskowe i baterie termostatyczne są również dostępne w wersji okrągłej lub prostokątnej.

Pasujące akcesoria, takie jak wieszaki na ręczniki w kolorze błyszczącego chromu lub matowej czerni z serii Starck T projektu Philippe Starcka, łączą najwyższy komfort kąpieli z całościowym designem łazienki.

Wasze opinie


Dodaj komentarz:

Treść komentarza: Podpis:

captcha

Przepisz kod:


Jak wstawić obrazek lub link do komentarza?
Drogi Czytelniku W-A.pl - w komentarzach w W-A.pl możesz wstawić zarówno linki jak i obrazki z zewnętrznych serwerów.
Aby wstawić aktywny link wpisz przed nim znaki [www], a po nim [/www] np. [www]www.w-a.pl[/www]
Aby wstawić obrazek wpisz przed jego adresem znaki [img], a po nim [/img] np. [img]www.w-a.pl/obrazek.jpg[/img]
UWAGA: Szerokość "cytowanych" obrazków może wynosić maksymalnie 570 pikseli. Wszystkie większe formaty nie będą wyświetlane.
W razie pytań i problemów piszcie do nas portal(at)w-a.pl

Redakcja W-A.pl nie odpowiada za treść opinii wyrażanych przez internautów piszących na stronach W-A.pl

Porady, produkty, technologie

Dodatki z drewna – wspólny mianownik różnych stylów

2021-02-18

Od dawna powtarza się, by na dodatki patrzeć jak na sezonowe, łatwe do zmiany dekoracje. Nie ma w tym nic złego,… »

Nie pałacowo, a domowo – o złocie we wnętrzach

2021-02-18

Gdyby spojrzeć na złoty kolor we wnętrzach z perspektywy długich stuleci i zmieniających się stylów to… »

Jak zmienić pomysły i marzenia w meble?

2021-02-18

Chcemy mieszkać w swoim stylu. Wnętrza mają nie tylko odpowiadać naszym potrzebom, ale też wyrażać naszą… »

 

 
 
Copyright by W-A.pl 2002 - 2021 W-A.pl Projekt i wykonanie .apeiro