Architektura | Design | Budownictwo
Szukaj:
 
 

SZYBKI na mur-BETON

Informacje...

2020-08-28  Autor: Autor zewnętrzny   Źródło: Autor zewnętrzny   Kategoria: Porady, produkty, technologie

Sprawdzi się zarówno przy domowych remontach jak i drobnych pracach budowlanych. Coraz chętniej sięgamy po niego również w ogrodzie. Mowa naturalnie o betonie. Choć odnajduje się w wielu rolach, trzeba pamiętać, że beton betonowi nierówny. Różnią się one nie tylko wytrzymałością, ale też innymi właściwościami. W sytuacjach wymagających szybkiego i solidnego rozwiązania do gry warto wprowadzić Baumit Beton B30.

Baumit Szybki Beton B30 to bardzo mocna, sucha mieszanka betonowa o przyspieszonym czasie wiązania, przeznaczona do różnego rodzaju prac betoniarskich i naprawczych w domu i ogrodzie.

W domu…

Produkt ten pozwala m.in. na wykonywanie wylewek –podkładów cementowych w zakresie 20-100 mm, a bardzo wysoka wytrzymałość na ściskanie (≥ 30 MPa) rekomenduje go do zastosowania także w pomieszczeniach technicznych, piwnicach czy garażach. Ta wysokiej klasy uniwersalna zaprawa betonowa charakteryzuje się krótszym czasem wiązania w porównaniu z tradycyjnymi betonami, umożliwiając rozformowanie szalunków oraz wstępne obciążanie powierzchni już po ok. 6 godz., co przyspiesza i usprawnia prace budowlano-remontowe. Na jej korzyść przemawia także wysoka stabilność parametrów oraz jednorodność.

… i w ogrodzie

Supermocna mieszanka Baumit Szybki Beton B30 to także nieoceniony pomocnik podczas prac przydomowych i ogrodowych. Odporność na działanie mrozu i zmienne temperatury sprawia, że produkt ten bardzo dobrze sprawdza się przy wykonywaniu stopni lub naprawie schodów, podjazdów czy podestów, a także jako płyta dociskowa na tarasie czy balkonie. Nie sposób przecenić jego właściwości także przy montażu i kotwieniu słupków ogrodzeniowych, huśtawek, parasoli, lamp, itp. Znakomicie sprawdza się przy wykonywaniu podbudowy np. pod altany i murki. Świetnie nadaje się również jako budulec do tworzenia elementów małej architektury, realizacji np. tarasów, skarp, donic oraz kwietników.

Samo zastosowanie produktu sprowadza się do kilku prostych kroków. Wyrób jest łatwy w przygotowaniu oraz użyciu. Baumit Szybki Beton B30 wystarczy wymieszać z wodą zgodnie z zalecaniami na opakowaniu, a następnie zaraz po przygotowaniu ułożyć i rozprowadzić, po czym wyrównać i zatrzeć lub wygładzić powierzchnię odpowiednio do rodzaju wykonywanych prac. Przestrzegając wskazówek producenta możemy być pewni doskonałego efektu i wysokiej trwałości, która zapewni nam spokój na długi czas.


www.baumit.com 
www.facebook.com/BaumitPolska

Wasze opinie


Dodaj komentarz:

Treść komentarza: Podpis:

captcha

Przepisz kod:


Jak wstawić obrazek lub link do komentarza?
Drogi Czytelniku W-A.pl - w komentarzach w W-A.pl możesz wstawić zarówno linki jak i obrazki z zewnętrznych serwerów.
Aby wstawić aktywny link wpisz przed nim znaki [www], a po nim [/www] np. [www]www.w-a.pl[/www]
Aby wstawić obrazek wpisz przed jego adresem znaki [img], a po nim [/img] np. [img]www.w-a.pl/obrazek.jpg[/img]
UWAGA: Szerokość "cytowanych" obrazków może wynosić maksymalnie 570 pikseli. Wszystkie większe formaty nie będą wyświetlane.
W razie pytań i problemów piszcie do nas portal(at)w-a.pl

Redakcja W-A.pl nie odpowiada za treść opinii wyrażanych przez internautów piszących na stronach W-A.pl

Porady, produkty, technologie

Drewniane schody na lata

2020-10-26

Schody łączą kondygnacje, oddzielają strefę dzienną od nocnej i wytyczają ciąg komunikacyjny. Jednak… »

Płytki w kuchni i łazience – recepta na udaną aranżację

2020-10-26

Wybierając wykończenie podłogi i ścian w kuchni czy łazience, najczęściej decydujemy się na zakup płytek,… »

Bawełna czy syntetyk? Kompletujemy strój roboczy.

2020-10-26

Dziadek, gdy miał wykonać jakąś fizyczną pracę, ubierał bawełniany podkoszulek. Tata dokonywał tego samego… »

 

 
 
Copyright by W-A.pl 2002 - 2020 W-A.pl Projekt i wykonanie .apeiro