Architektura | Design | Budownictwo
Szukaj:
 
 

Podłogi z kolekcji Wineo 1500 Purline Bioboden – Czas na eko design!

Porady i informacje...

2020-06-30  Autor: Autor zewnętrzny   Źródło: Autor zewnętrzny   Kategoria: Porady, produkty, technologie

Moda na nowoczesne, ekologiczne wnętrza trwa w najlepsze. W wielu domach coraz częściej pojawiają się meble i designerskie dodatki, wytwarzane z naturalnych lub odzyskanych w procesie recyklingu surowców. Doskonałym przykładem materiału wykończeniowego, który powstał w duchu współczesnego eko designu są biopodłogi Wineo 1500 Purline Bioboden. Propozycja ta jest przyjazna środowisku i bezpieczna dla użytkowników, a przy tym zachwyca jakością wykonania, eleganckim wyglądem i intrygującą kolorystyką.

Wyjątkowa biopodłoga Wineo 1500 Purline Bioboden to jedno z największych odkryć aranżacyjnych ostatnich lat i prawdziwa ikona w dziedzinie ekologicznego podejścia do materiałów wykończeniowych. Dzięki zastosowaniu innowacyjnego kompozytu o nazwie ecuran, składającego się głównie z naturalnych składników i wypełniaczy, jest ona jednocześnie przyjazna środowisku, neutralna dla zdrowia użytkowników, bardzo wytrzymała i odporna na uszkodzenia (klasy użyteczności: 23/34/43). Elastyczna i ciepła w dotyku warstwa wierzchnia podłogi sprawia natomiast, że korzystanie z niej to prawdziwa przyjemność – stawy są mniej obciążone, a stopy nie marzną ani się nie ślizgają. Co więcej, podłogę bardzo łatwo utrzymać w nienagannym stanie przez wiele lat, ponieważ niestraszne jej rozlane płyny, kolorowe kredki i farbki, kółka obrotowych krzeseł czy nawet duże i ciężkie meble. Z uwagi na ekologiczny kompozyt, biopodłoga Wineo 1500 Purline Bioboden nie wydziela również żadnego zapachu i nie emituje szkodliwych substancji, zatem nadaje się nawet do przestrzeni dedykowanych osobom szczególnie wrażliwym – do żłobków, przedszkoli czy placówek medycznych.

Podłoga na... 108

Nowoczesna i ekologiczna biopodłoga wineo 1500 Purline Bioboden to propozycja, która zachwyca nie tylko funkcjonalnością, ale również możliwościami aranżacyjnymi. Jest ona bowiem dostępna w  trzech wariantach, które w sumie oferują aż 108 różnorodnych wzorów. Podłoga w formie paneli to 36 dekorów imitujących drewno, w formacie płytek to 8 wzorów o optyce kamienia, a wśród 64 propozycji rozwijanych z rolki znalazły się zarówno powierzchnie jednokolorowe (w tym jasne, ciemne, pastelowe i jaskrawe odcienie) oraz dekory melanżowe, jak i przypominające drewniany parkiet, kamień czy mozaikowe kafle. Taka paleta sprawia, że biopodłogi wineo 1500 można dopasować do większości przestrzeni i świetnie odnajdą się one w każdej aranżacji. Jeżeli jednak nawet wśród takiej różnorodności nie znajdzie się wymarzonego wzoru to nic nie stoi na przeszkodzie, by zaprojektować własny. Marka wineo oferuje bowiem opcję wyjątkową wineo 1500 customised, czyli możliwość umieszczenia na biopodłodze swojego autorskiego pomysłu.

Dodatkowe informacje o podłogach marki wineo dostępne są na stronie internetowej: http://www.wineo-polska.pl/panele-podlogowe/

Wasze opinie


Dodaj komentarz:

Treść komentarza: Podpis:

captcha

Przepisz kod:


Jak wstawić obrazek lub link do komentarza?
Drogi Czytelniku W-A.pl - w komentarzach w W-A.pl możesz wstawić zarówno linki jak i obrazki z zewnętrznych serwerów.
Aby wstawić aktywny link wpisz przed nim znaki [www], a po nim [/www] np. [www]www.w-a.pl[/www]
Aby wstawić obrazek wpisz przed jego adresem znaki [img], a po nim [/img] np. [img]www.w-a.pl/obrazek.jpg[/img]
UWAGA: Szerokość "cytowanych" obrazków może wynosić maksymalnie 570 pikseli. Wszystkie większe formaty nie będą wyświetlane.
W razie pytań i problemów piszcie do nas portal(at)w-a.pl

Redakcja W-A.pl nie odpowiada za treść opinii wyrażanych przez internautów piszących na stronach W-A.pl

Porady, produkty, technologie

Czym są 'huddle rooms'​? Rozwiązania do telekonferencji dla tych pomieszczeń

2021-05-25

Według raportów wielu instytucji (w tym Grand View Research) wciąż bardzo mocno rośnie zapotrzebowanie na… »

Posadzki żywiczne Deckshield na parkingu Apartamentów przy Warzelni w Browarach Warszawskich

2021-05-20

Apartamenty przy Warzelni to najwyższej jakości inwestycja mieszkaniowa i ikona Browarów Warszawskich… »

Uszkodzone narożniki ścian – zobacz, jak naprawiać i zapobiegać!

2021-05-20

Obtłuczone narożniki ścian to niezbyt estetyczny widok, jednak bardzo częsty w naszych domach i mieszkaniach.… »

 

 
 
Copyright by W-A.pl 2002 - 2021 W-A.pl Projekt i wykonanie .apeiro