Kolekcja AMALFI marki Nowodvorski Lighting – ukłon w stronę stylu loftowego

Porady i informacje...

22-05-2020  Autor: Autor zewnętrzny   Źródło: Autor zewnętrzny   Kategoria: Porady, produkty, technologie

Urządzając dom lub mieszkanie należy zadbać o każdy szczegół. Jednym z ważnych detali, których nie sposób pominąć, jest dobór odpowiedniego oświetlenia. Oprawy z kolekcji AMALFI marki Nowodvorski Lighting dają możliwość stworzenia wyjątkowych aranżacji świetlnych zarówno w stylu loftowym, jak i w nieco surowszej estetyce industrialnej. A wszystko dzięki oryginalnemu kształtowi i zastosowaniu modnego szkła metalizowanego.

Oświetlenie do wnętrz loftowych i industrialnyc

Styl loftowy i industrialny bardzo często są ze sobą utożsamiane, zaś pojęcia te używane zamiennie. Istnieje jednak drobna różnica pomiędzy oboma nurtami. Estetyka loftowa jest zdecydowanie delikatniejsza oraz obfitująca w więcej dodatków i wzbogacona cieplejszą kolorystyką. Z kolei styl industrialny cechuje się znacznie chłodniejszym, surowszym charakterem, w którym dominuje biel, czerń oraz różne odcienie szarości. Kolekcja AMALFI marki Nowodvorski Lighting świetnie wpisze się zarówno we wnętrza industrialne, jak i loftowe. Lampy, wykonane z modnego szkła metalizowanego i stali lakierowanej, będą doskonałym uzupełnieniem takich aranżacji. Każdy model wzbogacono o dodatek mosiądzu, który odpowiada za atrakcyjny wygląd opraw.


Elegancja i funkcjonalność

W kolekcji AMALFI znajdziemy sześć lamp: dwa kinkiety oraz cztery zwisy dostępne w dwóch rozmiarach, dzięki którym będziemy w stanie stworzyć kompleksową i spójną aranżację, utrzymaną w jednolitej estetyce. Klosze opraw zostały wykonane ze szkła metalizowanego w kolorze złotym (GOLD) i przydymionym (SMOKED), które nadaje im oryginalności.


Kinkiety o wymiarach 20 x 20 cm mają możliwość regulacji, co pozwala na dowolne ustawienie kąta padania światła. To duża zaleta opraw, która istotnie podnosi ich funkcjonalność – dzięki temu świetnie sprawdzą się zamontowane w pobliżu łóżka lub oparcia sofy czy fotela w salonie nie tylko dobrze oświetlając wybraną przestrzeń, ale też wprowadzając do wnętrz klimatyczny nastrój. Z kolei zwisy występują w dwóch wielkościach – mniejszy ma średnicę 20 cm a jego maksymalna długość to 160 cm, natomiast większy ma wymiary 30 x 170 cm. Dzięki dwóm rozmiarom kloszy możemy dowolnie zestawiać ze sobą lampy tworząc stylowe aranżacje świetlne. W przypadku każdej z opraw źródło światła stanowi pojedyncza żarówka z gwintem E27 o maksymalnej mocy 40 W.Lampa wisząca AMALFI L

8380 – 489,00 zł brutto (cena detaliczna)

8381 – 489,00 zł brutto (cena detaliczna)


Lampa wisząca AMALFI M

9153 – 359,00 zł brutto (cena detaliczna)

9152 – 359,00 zł brutto (cena detaliczna)


Kinkiety AMALFI

9154 – 339,00 zł brutto (cena detaliczna)

9155 – 339,00 zł brutto (cena detaliczna)

 
 
Copyright by W-A.pl 2007, e-mail: admin@w-a.pl      W-A.pl      www.wydział-architektury.com