Colliers International zarządcą nowych biurowców w kompleksie High5ive

Informacje...

07-05-2020  Autor: Colliers International   Źródło: Colliers International   Kategoria: Wiadomości z kraju

Warszawa, 7 maja 2020 – Colliers International, wiodąca firma doradcza na rynku nieruchomości komercyjnych, mimo spowolnienia gospodarczego związanego z pandemią COVID-19, realizuje kolejne transakcje. Od kwietnia firma przejęła w zarządzanie dwa nowe obiekty wchodzące w skład kompleksu biurowego High5ive w Krakowie.

Colliers International został zarządcą dwóch z pięciu budynków tworzących kompleks High5ive - czwartego i piątego o łącznej powierzchni ponad 36 000 mkw. Oba znajdują się przy ulicy Pawiej w centrum stolicy Małopolski.

Kompleks High5ive, który docelowo dostarczy na krakowski rynek ok. 70 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej, powstaje tuż obok Dworca Głównego, Galerii Krakowskiej i historycznego centrum miasta. Będzie to pierwsza inwestycja biurowa w mieście z rozwiązaniami certyfikatu WELL.

– High5ive to długo oczekiwany i jeden z najbardziej rozpoznawalnych projektów biurowych w Krakowie. Deweloper nie tylko dostarczył wysokiej jakości powierzchnię biurową, ale także zadbał o zagospodarowanie przestrzeni wokół inwestycji, tak aby mogli z niej korzystać zarówno najemcy, jak i lokalna społeczność. Cieszę się, że pomimo trudnej sytuacji spowodowanej epidemią COVID-19, nasze portfolio w Krakowie wzbogaciło się o tak prestiżowy i ważny dla miasta projekt – mówi Agnieszka Krzekotowska, partner i dyrektor Działu Zarządzania Nieruchomościami w Colliers International.

Colliers International zarządza w Krakowie trzema projektami biurowymi o łącznej powierzchni prawie 92 tys. mkw.

 
 
Copyright by W-A.pl 2007, e-mail: admin@w-a.pl      W-A.pl      www.wydział-architektury.com