#ZOSTAŃWDOMU I ODBIERZ BON RABATOWY OD MARKI WIŚNIOWSKI

Informacje...

29-04-2020  Autor: Autor zewnętrzny   Źródło: Autor zewnętrzny   Kategoria: Wiadomości z kraju

Budowa domu to często największa i najważniejsza inwestycja w naszym życiu. Jak ją prowadzić nie wychodząc z domu? Z pomocą przychodzi WIŚNIOWSKI, polski producent bram, okien, drzwi i ogrodzeń. Teraz przedstawiciel marki zaprezentuje pełną ofertę i pomoże Ci podjąć decyzję, wszystko zabookujesz przez internet, a do tego otrzymasz bon rabatowy w wysokości 10%. Bez wychodzenia z domu.

Marka WIŚNIOWSKI włączyła się do akcji #zostańwdomu. Jednocześnie chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów WIŚNIOWSKI stworzył specjalną ofertę, która pozwala podjąć kluczowe dla klienta decyzje oraz złożyć zamówienie bez wychodzenia z domu. Teraz każdy, kto zabookuje produkty przez internet dostanie kupon rabatowy uprawniający do 10% zniżki na zamówienie.

Okna PVC PRIMO, drzwi zewnętrzne CREO, a może brama garażowa segmentowa UniTherm? Każdy z tych elementów można spersonalizować – dobrać unikatowy kolor czy rodzaje przetłoczeń. Pełnię wykończenia zyskamy zamawiając bramy, okna, drzwi i ogrodzenia w jednym designie w ramach WIŚNIOWSKI Home Inclusive. Tylko tu znajdziemy kolekcję kolorów strukturalnych z metalicznym efektem 3D.  

Jak to działa?

Specjalnie z myślą o klientach WIŚNIOWSKI stworzył kompleksową ofertę produktów oraz galerię realizacji, która stanowi doskonałą inspirację dla osób budujących dom. Dostępne na stronie producenta wizualizacje to przykładowe możliwości aranżacji wybranych produktów oraz systemów z portfolio marki.

Teraz przez internet, w jednym miejscu znajdziemy bramę, okna, drzwi i ogrodzenia do swojego wymarzonego domu. W łatwy sposób można je także spersonalizować, aby były dostosowane do projektu i upodobań kupującego. Po wstępnym zapoznaniu się z ofertą wystarczy wypełnić formularz dostępny na stronie www.wisniowski.pl/zostanwdomu, aby otrzymać 10% rabatu na zamówienie.

Eksperci marki WIŚNIOWSKI skontaktują się z zainteresowanymi osobami, aby doradzić im najlepsze rozwiązania bez wychodzenia z domu. Po podjęciu decyzji wystarczy zabookować ofertę z realizacją we wskazanym salonie sprzedaży na terenie całego kraju.

Oferta ważna do 30 maja 2020 r. Dostępna jest przez internet na terenie całego kraju.

 
 
Copyright by W-A.pl 2007, e-mail: admin@w-a.pl      W-A.pl      www.wydział-architektury.com