Architektura | Design | Budownictwo
Szukaj:
 
 

Motopompy dla profesjonalistów – przegląd pomp do wody brudnej i czystej

Porady i informacje...

2019-08-29  Autor: isprzet.pl   Źródło: isprzet.pl   Kategoria: Porady, produkty, technologie

Każdy profesjonalista doceni wydajną, wytrzymałą oraz funkcjonalną motopompę, która sprawdzi się nie tylko na placu budowy czy gospodarstwie rolnym, ale wszędzie tam, gdzie konieczne jest nawodnienie lub osuszenie danego obszaru. Sprawdź przegląd specjalistycznych motopomp do wody brudnej i czystej.

Sprawdzona motopompa do wody czystej i brudnej

Pompy spalinowe do wody czystej zapewniają możliwie najlepszą wydajność i szeroki zakres funkcjonalności, dzięki czemu idealnie sprawdzają się do osuszania zalanych miejsc, nawadniania upraw, a także do zasilania w wodę zraszaczy czy urządzeń nawadniających. Z kolei motopompa do wody brudnej z powodzeniem może być wykorzystywana do wszelkich zastosowań w budownictwie – np. odwadniania wykopów i placów budów czy do odpompowywania wód gruntowych, zbiorników czy wód szlamowych.

Motopompa do wody brudnej Benza Flexible

Motopompa do wody brudnej Benza Flexible to sprawdzona i funkcjonalna pompa, która pozwala na przetłaczanie wody z zanieczyszczeniami o średnicy do 20 mm. Dzięki przemyślanej konstrukcji prezentowana pompa zapewnia optymalną efektywność pracy, a moduł pompowy umieszczany bezpośrednio w wodzie eliminuje konieczność stosowania przewodu ssawnego i wstępnego zalewania pompy. Motopompa Benza Flexible wyposażona jest w silnik o mocy 4,4 kW połączony ze zbiornikiem paliwa o pojemności 3,6 l. Pompa zapewnia maksymalną wydajność na poziomie 1300 l/min i zaprojektowana została do przyłącza o średnicy 75 mm/3”.

Motopompa szlamowa Project PSP-250 Basic

Motopompa szlamowa Project PSP-250 Basic wyposażona jest w silnik spalinowy Honda GX160 o mocy 4 kW, który zapewnia wydajność przepompowywania na poziomie 250 l/min. Prezentowana pompa przeznaczona jest do przepompowywania bardzo zanieczyszczonej wody (szlamowej) i może być stosowana do niemal wszystkich nieagresywnych cieczy o temperaturze od 0 do 70oC. Motopompa PSP-250 Basic idealnie sprawdzi się do użytku przez służby Gospodarki Komunalnej i Przedsiębiorstwa Wodociągowo-Kanalizacyjnego.

Motopompa do wody czystej Benza BX-200

Motopompa Benza BX-200 to wydajna pompa wodna o solidnej i sprawdzonej konstrukcji, która pozwala na sprawne przepompowywanie wody z ciałami stałymi do 5 mm średnicy z wydajnością 600 l/min. Urządzenie wyposażone jest w silnik o mocy 4,4 kW, który wytwarza ciśnienie na poziomie 2,6 barów. Maksymalna wysokość pompowania pompy to 26 m. Maksymalna wysokość jej ssania to 6 m. Sprzęt idealnie sprawdzi się m.in. do nawadniania i przenoszenia pompy w celach rolniczych.

Motopompa do wody czystej Wacker Neuson MCP2

Pompa spalinowa Wacker Neuson MCP2 to wysokiej jakości samozasysająca pompa do wody czystej, która odznacza się niezwykłą trwałością i wydajnością podczas realizacji podstawowych prac odwadniających i nawadniających. Urządzenie wyposażone jest w silnik spalinowy Loncin G200FA z żeliwnym wirnikiem i wysokojakościową spiralą, który zapewnia moc na poziomie 4,1 kW. Motopompa zapewnia maksymalną wydajność wynoszącą 500 l/min i całkowita wysokość pompowania 30 m. Pompa sprawnie przepompuje wodę z zanieczyszczeniami o średnicy do 5 mm.

Dodatkowa lektura:

Wasze opinie


Dodaj komentarz:

Treść komentarza: Podpis:

captcha

Przepisz kod:


Jak wstawić obrazek lub link do komentarza?
Drogi Czytelniku W-A.pl - w komentarzach w W-A.pl możesz wstawić zarówno linki jak i obrazki z zewnętrznych serwerów.
Aby wstawić aktywny link wpisz przed nim znaki [www], a po nim [/www] np. [www]www.w-a.pl[/www]
Aby wstawić obrazek wpisz przed jego adresem znaki [img], a po nim [/img] np. [img]www.w-a.pl/obrazek.jpg[/img]
UWAGA: Szerokość "cytowanych" obrazków może wynosić maksymalnie 570 pikseli. Wszystkie większe formaty nie będą wyświetlane.
W razie pytań i problemów piszcie do nas portal(at)w-a.pl

Redakcja W-A.pl nie odpowiada za treść opinii wyrażanych przez internautów piszących na stronach W-A.pl

Porady, produkty, technologie

Kolorowe pufy – praktyczny i wygodny dodatek do pokoju dziecięcego

2019-09-24

Pufy potrafią być nie tylko bardzo wygodne i funkcjonalne, ale również pełnić funkcje ozdobne. Kolorowe… »

AVIS - elementy balustrad, balkony francuskie i o wiele więcej

2019-09-13

Elementy balustrad AVIS to najwyższa jakość wykonania, połączona z wyjątkowym stylem oraz niezawodnością,… »

Jak skutecznie walczyć z alergią? – materiały wykończeniowe a nasze zdrowie

2019-09-05

Katar, kichanie, łzawienie oczu, duszności… to tylko niektóre z wielu uporczywych objawów… »

 

 
 
Copyright by W-A.pl 2002 - 2019 W-A.pl Projekt i wykonanie .apeiro