Architektura | Design | Budownictwo
Szukaj:
 
 

Laureaci IF Design Award 2019 wybrani! 3 powody, dla których pompa aroTHERM Split została wyróżniona nagrodą

Informacje...

2019-03-22  Autor: Autor zewnętrzny   Źródło: Autor zewnętrzny   Kategoria: Porady, produkty, technologie

Energooszczędność, wysoka jakość, nowoczesny design i użyteczność – te właśnie cechy pompy ciepła aroTHERM Split zostały docenione przez jury obradujące w Hamburgu. 67 ekspertów z dziedziny projektowania wyróżniło pompę Vaillant w kategorii „Design produktu”.

IF Desing Award jest jednym z najbardziej prestiżowych konkursów w dziedzinie designu. Od 65 lat konkurs skupia na sobie uwagę tysięcy firm z całego świata. Wieloletnia tradycja i prestiż IF Design Award sprawiają, że dla konsumentów znak przyznania nagrody jest gwarantem bardzo wysokiej jakości produktu. Dzięki temu użytkownicy wiedzą, że producenci wyróżnionych urządzeń są godni zaufania.

Dlaczego to właśnie pompa ciepła aroTHERM została wyróżniona w IF Design Award 2019?

1. Nowoczesny i funkcjonalny design

Pompa ciepła aroTHERM Split to urządzenie typu powietrze–woda wykonane w technologii Split, która polega na podzieleniu pompy na jednostkę zewnętrzną i wewnętrzną. Jednostki mogą znajdować się w odległości do 25 metrów od siebie, dzięki czemu można je zamontować szybko i wygodnie w najlepszym dla domowników miejscu.

Pompy ciepła Vaillant wyróżniają się również uniwersalnością i designerskim wykończeniem. Jednostka wewnętrzna ma nowoczesną, białą obudowę, która doskonale wkomponuje się w każde wnętrze.

2. Komfort użytkowania

Niezwykły design pompy ciepła aroTHERM idzie w parze z wygodą użytkowania. Jednostka zewnętrzna generuje zaledwie 32 dB hałasu, co można przyrównać do szeptu. Więcej, bo nawet  ok. 50 dB może wydawać lodówka! To sprawia, że pompa ciepła Vaillant jest jednym z najcichszych tego typu urządzeń na rynku.

Pompa ciepła jest także przystosowana do pracy w domowej infrastrukturze internetowej. To oznacza, że urządzenie można podłączyć do sieci i zarządzać nim zdalnie. Aby sterować pracą urządzenia z dowolnego miejsca, wystarczy aplikacja multiMATIC App i moduł komunikacji internetowej.

3. Ekologiczne i energooszczędne rozwiązania

W dobie coraz większej troski o środowisko konsumenci najchętniej wybierają produkty, które są ekologiczne, a tym samym nie wytwarzają zanieczyszczeń przyczyniających się do powstawania smogu. Pompa ciepła aroTHERM spełnia także ten warunek. Urządzenie nie emituje do atmosfery szkodliwych cząsteczek. Co więcej, pompa ciepła pozyskuje do pracy aż 75% potrzebnej energii z otoczenia (OZE), a jedynie 25% stanowi energia elektryczna. Dodatkowo dzięki zamontowaniu w domu paneli fotowoltaicznych można zredukować koszty przeznaczane na ogrzanie budynku nawet do zera.

Pompy ciepła Vaillant są również energooszczędne i cechują się wysoką sprawnością użytkową (klasa A++). Dzięki temu inwestycja w urządzenie Vaillant może przynieść realne korzyści dla właściciela budynku. 

Pompa ciepła aroTHERM Split dostępna dla każdego – design na światowym poziomie

Połączenie nowoczesnej formy i nietuzinkowego wyglądu z wygodą użytkowania i energooszczędnością nie musi oznaczać, że zakup i montaż pompy ciepła to bardzo droga inwestycja. Do końca maja 2019 roku urządzenie aroTHERM Split jest dostępne w promocji, dzięki czemu na zakupie pompie można zaoszczędzić nawet 7 tysięcy złotych!

Szczegółowe informacje dotyczące oferty oraz inne produkty objęte promocją znajdują się na stronie Vaillant.

 

Wasze opinie


Dodaj komentarz:

Treść komentarza: Podpis:

captcha

Przepisz kod:


Jak wstawić obrazek lub link do komentarza?
Drogi Czytelniku W-A.pl - w komentarzach w W-A.pl możesz wstawić zarówno linki jak i obrazki z zewnętrznych serwerów.
Aby wstawić aktywny link wpisz przed nim znaki [www], a po nim [/www] np. [www]www.w-a.pl[/www]
Aby wstawić obrazek wpisz przed jego adresem znaki [img], a po nim [/img] np. [img]www.w-a.pl/obrazek.jpg[/img]
UWAGA: Szerokość "cytowanych" obrazków może wynosić maksymalnie 570 pikseli. Wszystkie większe formaty nie będą wyświetlane.
W razie pytań i problemów piszcie do nas portal(at)w-a.pl

Redakcja W-A.pl nie odpowiada za treść opinii wyrażanych przez internautów piszących na stronach W-A.pl

Porady, produkty, technologie

Tynkowy zawrót głowy, czyli na co zwrócić uwagę wybierając wykończenie elewacji

2019-06-13

W sferze dekoracyjnej systemów ociepleń, na elewacjach budynków królują cienkowarstwowe… »

Wakacyjny klimat na wyciągnięcie ręki, czyli jak zaaranżować strefę tarasową?

2019-06-13

Podróżować, podróżować jest bosko! – śpiewała Kora i z pewnością miała rację. A gdyby tak z… »

Betonowe szaleństwo – stylowe dekoracje do domu i ogrodu

2019-06-13

DIY – z angielskiego do it yourself, czyli zrób to sam, to idea określająca własnoręcznie… »

 

 
 
Copyright by W-A.pl 2002 - 2019 W-A.pl Projekt i wykonanie .apeiro