Jakość, a nie ilość kluczem do sukcesu w branży budowlanej

Poradniki...

06-06-2018  Autor: Autor zewnętrzny   Źródło: riwal.com/poland/pl-pl   Kategoria: Porady, produkty, technologie

Szeroka oferta jest zazwyczaj postrzegana jako bezsprzeczny atut. Jednak po dłuższym zastanowieniu trzeba uczciwie stwierdzić – tak, może być to duży plus, ale nie w każdym przypadku. Odwieczna prawda mówi o wyższości jakości nad ilością i w branży budowlanej reguła ta znajduje pełne uzasadnienie.

Wąska specjalizacja i maszyny najwyższej klasy – to podejście firmy Riwal Poland. Flota licząca blisko 13 000 urządzeń zawiera starannie wyselekcjonowane modele przeznaczone do pracy na wysokości oraz nowoczesne ładowarki teleskopowe - https://www.riwal.com/poland/pl-pl/wynajem/flota. Wąska specjalizacja paradoksalnie nie wiąże się z niewielką liczbą typów maszyn. Każdy sprzęt jest dedykowany do konkretnego rodzaju pracy na wysokościach.

Riwal Poland oferuje:

  • Podesty nożycowe – ten rodzaj maszyn dostępny jest w wersji elektrycznej lub spalinowej. Zwyżki zasilane energią elektryczną najlepiej sprawdzają się w pomieszczeniach o równym podłożu (urządzenia zawierające oznaczenie ESN mają możliwość przejazdu przez standardowe otwory drzwiowe 90 cm). Podesty spalinowe posiadające efektywne silniki diesla są natomiast świetnym wyborem do pracy w terenie.
  • Podnośniki masztowe – to maszyny tyle kompaktowe, co wydajne. Ich wielkim atutem jest zasięg boczny, który służy do pracy nad przeszkodami.
  • Podesty przegubowe - tak samo jak w przypadku podnośników nożycowych, maszyny o konstrukcji przegubowo-teleskopowej, również są dostępne w dwóch wersjach. Modele elektryczne posiadają akumulatory trakcyjne Trojan, które zapewniają wydajną pracę przez wiele godzin. Ze względu na niebrudzące ogumienie, świetnie sprawdzają się do prac wewnętrznych. Wersje spalinowe posiadają napęd 4x4 oraz oś wahliwą, która zapewnia bezpieczeństwo i mobilność.
  • Podesty teleskopowe – maszyny spalinowe przeznaczone do prac na nieutwardzonym terenie.
  • Podesty na przyczepach – kompaktowe urządzenia o lekkiej konstrukcji przeznaczone do zastosowania mobilnego.
  • Ładowarki teleskopowe – wielofunkcyjne maszyny budowlane mające m.in. napęd na 4 koła i system poruszania się tzw. Krabem oraz zróżnicowany osprzęt. Ładowarki teleskopowe obrotowe zaopatrzone są dodatkowo w podpory stabilizujące.

Prócz tego klient może oczywiście liczyć na wsparcie serwisowe na terenie całego kraju. W skrócie – Riwal Poland to wąska specjalizacja i szerokie możliwości.

 
 
Copyright by W-A.pl 2007, e-mail: admin@w-a.pl      W-A.pl      www.wydział-architektury.com