Autodesk Open Doors 2013 – ruszyła rejestracja

Informacja Prasowa

06-09-2013  Autor: Joanna Borowska   Źródło: AUTODESK   Kategoria: Oprogramowanie, komputery

Rozpoczęło się przyjmowanie zgłoszeń na tegoroczną edycję Autodesk Open Doors Certification Day, która odbędzie się 15 listopada.

W tym dniu, biorące udział w programie Autoryzowane Centra Szkoleniowe Autodesk (ATC) otworzą swoje drzwi dla specjalistów CAD w całej Europie. Uczestnicy będą mogli wziąć udział w specjalnych pokazach rozwiązań Autodesk, a także szkoleniach i sesjach przygotowujących do egzaminów certyfikacyjnych poświadczających ich kompetencje.

Aby się zarejestrować i dowiedzieć więcej na temat przygotowania do egzaminów certyfikacyjnych wystarczy skontaktować się z lokalnym centrum lokalnym Autoryzowanym Centrum Szkoleniowym Autodesk ATC.

„Trzeci rok z rzędu organizujemy to wydarzenie, do czego przyczynił się sukces zeszłorocznej edycji. Ubiegłoroczny Autodesk Certification Open Day okazał się największym wydarzeniem szkoleniowym w historii Autodesk, dostarczając blisko 7000 egzaminów. Zachęcamy do rejestracji i mamy nadzieję, że tegoroczna edycja będzie równie udana” – podsumowuje, Kirstin Donoghue, Autodesk Partner Manager EU, KnowledgePoint.

Informacje o KnowledgePoint

KnowledgePoint jest dostawcą specjalistycznych usług IT dotyczących szkoleń i nauczania, oferującym druk, dystrybucję i logistykę oraz wsparcie marketingowe dla wielu korporacji IT. KownledgePoint, jest wieloletnim dostawcą usług dla Autodesk Learning oraz dystrybutorem programu „Professional Certification” w Europie.

Informacje o Autodesk

Autodesk pomaga wymyślać, projektować i tworzyć lepszy świat. Zarówno projektanci, inżynierowie architekci, jak również graficy, studenci oraz pasjonaci wykorzystują oprogramowanie Autodesk w celu wyzwalania kreatywności i rozwiązywania wyzwań projektowych. Więcej informacji można znaleźć pod adresem autodesk.com, autodesk.pl lub w serwisie Twitter (@autodesk).

 
 
Copyright by W-A.pl 2007, e-mail: admin@w-a.pl      W-A.pl      www.wydział-architektury.com