Architektura | Design | Budownictwo
Szukaj:
 
 

Młodzi do Łodzi 2013 - nowa edycja: zapraszamy architektów ≤ 40

Informacja Prasowa

2013-03-27  Autor: [KK]   Źródło: Architektura-murator   Kategoria: Konkursy, nagrody

25 marca 2013 rozpoczęła się rejestracja do udziału w trzecich ogólnopolskich konfrontacjach młodych architektów. Podczas tych spotkań młodzi architekci próbują odpowiedzieć na pytania do czego dążą i jaki mają wpływ na rzeczywistość. Kto może uczestniczyć w ogólnopolskich konfrontacjach Młodzi do Łodzi 2013? Jak wygląda proces rejestracji?

Redakcja miesięcznika Architektura-murator już po raz trzeci organizuje spotkanie dla młodych architektów Młodzi do Łodzi. Do udziału zapraszamy dyplomowanych absolwentów wydziałów architektury, właścicieli lub współwłaścicieli pracowni architektonicznych, partnerów w biurach architektonicznych, projektantów zatrudnionych w biurach architektonicznych, wolnych strzelców, pracowników naukowo-dydaktycznych, architektów pracujących w urzędach. Do udziału w spotkaniu zaproszeni są architekci, którzy do dnia rozpoczęcia spotkania Młodzi do Łodzi 2013 nie ukończyli 40 roku życia. 

Warunkiem uczestnictwa w konfrontacjach Młodzi do Łodzi jest wypełnienie ankiety, wniesienie opłaty zgłoszeniowej w wysokości 160 zł oraz wykonanie 2 plansz w wersji elektronicznej – jednej przedstawiającej formułę pracy danej pracowni, drugiej odpowiadającej na pytanie „architektura – mój cel?” zawierającej również hasłową odpowiedź na pytanie czym jest dla mnie architektura , przy czym tekst nie powinien liczyć więcej, niż 400 znaków (wliczając spacje). Prace wykonane mogą być w technice dowolnej, zgodnie z zaproponowanym przez redakcję projektem graficznym.

Ponadto architekci proszeni są o przygotowanie autoprezentacji nie dłuższej niż 3 minuty, którą przedstawią w trakcie spotkania.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 7 kwietnia 2013 roku i może ulec zmianie w związku z wyczerpaniem puli dostępnych miejsc. Po wypełnieniu ankiety na stronie internetowej oraz wniesieniu opłaty 160 zł (na pokrycie kosztów materiałów konferencyjnych oraz wydrukowanie plansz), zarejestrowni uczestnicy otrzymają informacje potwierdzającą uczestnictwo. Zarejestrowany uczestnik  zobowiązany jest do wykonania plansz w wersji elektronicznej. Ostateczny termin nadsyłania plansz upływa 22 kwietnia 2013 roku.

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do wystawiania, fotografowania i filmowania przysłanych plansz w ramach akcji Młodzi do Łodzi oraz późniejszych ich publikacji bez ograniczeń czasowych.

Organizator konfrontacji Młodzi do Łodzi 2013: miesięcznik "Architektura-murator"

Patron: SARP oddział Łódź

Sponsor: Velux

Wasze opinie

2013-04-03 15:14:15    Karol Lang

Wartościowe spotkanie. Raczej nie zdążę się przygotować. Ogłoszenia na stronach SARP i W-A pojawiają się 10 dni przed ostatecznym terminem zgłoszeń. Szkoda.


Dodaj komentarz:

Treść komentarza: Podpis:

captcha

Przepisz kod:


Jak wstawić obrazek lub link do komentarza?
Drogi Czytelniku W-A.pl - w komentarzach w W-A.pl możesz wstawić zarówno linki jak i obrazki z zewnętrznych serwerów.
Aby wstawić aktywny link wpisz przed nim znaki [www], a po nim [/www] np. [www]www.w-a.pl[/www]
Aby wstawić obrazek wpisz przed jego adresem znaki [img], a po nim [/img] np. [img]www.w-a.pl/obrazek.jpg[/img]
UWAGA: Szerokość "cytowanych" obrazków może wynosić maksymalnie 570 pikseli. Wszystkie większe formaty nie będą wyświetlane.
W razie pytań i problemów piszcie do nas portal(at)w-a.pl

Redakcja W-A.pl nie odpowiada za treść opinii wyrażanych przez internautów piszących na stronach W-A.pl

Konkursy, nagrody

Konkurs na przebudowę dzielnicy w Kanadzie

2021-01-13

Prezentujemy informacje o konkursie w Kanadzie. »

Zegar słoneczny stanie pod Wawelem...

2020-12-23

Kraków czeka na projekt unikatowego zegara słonecznego, który będzie działał również w… »

Konkurs KOŁO i Studio NOM (Nie Olewamy Miasta): Rozmowy o architekturze, obyczajach i największych sekretach przyrody

2020-07-30

Czego od przestrzeni miejskiej oczekuje jeden z najbardziej cenionych, polskich architektów? Co o słowie… »

 

 
 
Copyright by W-A.pl 2002 - 2024 W-A.pl Projekt i wykonanie .apeiro