SZEF FIRMY GRAPHISOFT Z WIZYTĄ W POLSCE

Informacja Prasowa

21-02-2013  Autor: Anna Jasińska   Źródło: GRAPHISOFT   Kategoria: Oprogramowanie, komputery

W dniach od 11 do 13 marca b.r. przebywać będzie z wizytą w Polsce p. Viktor Várkonyi, Dyrektor Generalny (CEO) firmy GRAPHISOFT, producenta programu ArchiCAD. W trakcie tej wizyty p. Viktor Várkonyi wygłosi dwa odczyty poświęcone technologii BIM i rewolucyjnym zmianom, jakie przyniesie jej wprowadzenie w projektowaniu i prowadzeniu inwestycji budowlanych w ciągu najbliższych lat. P. Várkonyi przedstawi również system Open BIM umożliwiający otwartą współpracę inżynierów różnych branż niezależnie od wykorzystywanego oprogramowania.

Wtorek, 12 marca, godz. 12.00
Wydział Architektury Politechniki Warszawskiej
ul. Koszykowa 55, Warszawa
Modelowania Informacji o Budynku (BIM) – potężne narzędzie w rękach architektów

Środa, 13 marca, godz. 10.00
Centrum Promocji Kultury Saska Kępa
ul. Brukselska 23, Warszawa
Modelowania Informacji o Budynku (BIM) i idea Open BIM – rewolucja w budownictwie zbliża się wielkimi krokami


Po każdym ze spotkań odbędzie się dyskusja. Pierwsze ze spotkań adresowane jest przede wszystkim do architektów i studentów architektury, natomiast na drugie spotkanie organizatorzy zapraszają szczególnie gorąco przedstawicieli firm sektora budownictwa i przygotowania inwestycji zainteresowanych ideą systemu Open BIM, zamierzających wziąć czynny udział w nadchodzących zmianach. Osoby pragnące uczestniczyć w tych spotkaniach proszone są o zarejestrowanie się. Formularz rejestracyjny dostępny jest poprzez stronę: www.archicad.pl

Więcej informacji o wizycie p. Viktora Várkonyi w Polsce można znaleźć na stronach polskiego przedstawiciela firmy GRAPHISOFT, firmy WSC Witold Szymanik i S-ka Sp. z o.o.: www.archicad.pl

www.graphisoft.com

INFORMACJE USUPEŁNIAJĄCE:

Firma GRAPHISOFT® jest wiodącym światowym producentem oprogramowania do projektowania architektonicznego i liderem we wdrażaniu technologii Modelowania Informacji o Budynku (BIM). Program ArchiCAD®, sztandarowy produkt firmy GRAPHISOFT, zainicjował rewolucyjne zmiany w nowoczesnych metodach projektowania będąc pierwszą aplikacją na rynku wprowadzającą technologię BIM. Innowacyjne rozwiązania firmy GRAPHISOFT od lat w sposób fundamentalny zmieniają metody pracy architektów na całym świecie. Wśród nich są m.in. GRAPHISOFT BIM Server™, pierwsze na świecie środowisko informatyczne umożliwiające zespołową pracę nad projektem w czasie rzeczywistym, a także GRAPHISOFT EcoDesigner™, pierwsza na świecie zintegrowana aplikacja do modelowania efektywności energetycznej budynków.

Viktor Várkonyi, Dyrektor Generalny (CEO) firmy GRAPHISOFT, urodził się w 1967 roku. W ciągu ostatnich 20 lat zajmował szereg ważnych stanowisk w firmie GRAPHISOFT związanych z opracowaniem wielu przełomowych technologii informatycznych, a kieruje tą firmą od początku 2009 roku. Jego specjalnością jest rozwój technologii Modelowania Informacji o Budynku (BIM). Viktor Várkonyi ukończył studia informatyczne na Politechnice w Budapeszcie, posiada też tytuł Master of Business Administration uzyskany w Krannert School of Management na Uniwersytecie Purdue w USA.

Firma WSC Witold Szymanik i S-ka Sp. z o.o. jest przedstawicielem firmy GRAPHISOFT w Polsce i polskim dystrybutorem programu ArchiCAD.

 
 
Copyright by W-A.pl 2007, e-mail: admin@w-a.pl      W-A.pl      www.wydział-architektury.com