Konferencja IT w Budownictwie

Warszawa

18-10-2007  Autor: [KK]   Źródło: budownictwo.sdcenter.pl   Kategoria: Oprogramowanie, komputery

W obecnym okresie gwałtownego rozwoju sektora budowlanego firmy muszą się zmierzyć z rosnącą ilością problemów. Gwałtowny rozwój pociąga za sobą rosnące problemy z koordynacją działalności całej firmy. Odpowiedzią na to jest rozwój usług IT oferowanych dla firm budowlanych. Komputeryzacja różnych aspektów działalności firmy jest korzystna i ma pozytywny wpływ na efektywność działania jednakże wiąże się to z licznymi problemami.

Data: 26 października 2007r.

Miejsce: Hotel Aiport Okęcie ul. 17 stycznia, Warszawa

Nagrody:

Wśród uczestników konferencji rozlosujemy nagrody ufundowane przez firmę DS Software: 30 systemów Polaris służących do zarządzania informacją, bezprzewodową klawiature oraz rozbudowany pakiet office (niespodzianka) firmy Microsoft.

Konferencja IT w Budownictwie to otwarte forum wymiany technologii, myśli i doświadczeń, doskonała okazja kontaktu z potencjalnym klientem. Dla uczestników to możliwość porównania i oceny oferowanych rozwiązań, sposobność spotkania i dyskusji ze specjalistami.

Jesteśmy przekonani, że udział w tej konferencji pomoże Państwu dokonać wyboru usług IT dla Państwa firmy co przyczyni się do poprawy wyników uzyskiwanych przez Państwa firmę!

Proponowana tematyka:
- zarządzanie projektami budowlanymi
- zarządzanie dokumentacją projektową
- kosztorysy
- CRM/ERP
- zarządzanie jakością
- bezpieczeństwo

Konferencja skierowana jest do:
- firm budowlanych
- zarządców nieruchomości
- deweloperów
- spoółdzielni mieszkaniowych
W tym kadry zarządzającej wyższego i średniego szczebla, managerów ds. strategii, infrastruktury, managerów działów IT, działów rozwoju czy bezpieczeństwa.

Udział w konferencji jest BEZPŁATNY, jednakże warunkiem uczestnictwa jest dokonanie uprzedniej rejestracji.

Uczestnikom konferencji zapewniamy komplet materiałów konferencyjnych, przerwy kawowe, możliwość uczestniczenia w wybranych sesjach wykładowych.

 
 
Copyright by W-A.pl 2007, e-mail: admin@w-a.pl      W-A.pl      www.wydział-architektury.com