Agnes Vorbrodt – została pierwszym w rejonie CEE akredytowanym przez USGBC szkoleniowcem LEED (USGBC faculty)

Informacja Prasowa

Szkoleniowiec LEED (USGBC Faculty) to bardzo prestiżowy tytuł dla specjalistów akredytowanych i upoważnionych przez USGBC do nauczania LEED. Aby stać się USGBC Faculty należy przejść przez bardzo rygorystyczne kontrole i proces weryfikacyjny. USGBC bierze pod uwagę akademickie i zawodowe osiągnięcia, znajomość systemu LEED, jak również bogate doświadczenie w projektach LEED.

Obecnie jest 95 szkoleniowców LEED, znakomita większość pracuje na terenie USA. Tylko siedmioro z nich ma status międzynarodowy - trzy osoby działają na terenie Europy - Agnes Vorbrodt w Europie Środkowo-Wschodniej, jedna osoba w Hiszpanii i jedna w Turcji.

"To wielka przyjemność i zaszczyt być przyjętym do tej prestiżowej grupy. Stając się USGBC Faculty, mam zamiar dalej promować LEED przyczyniając się do transformacji rynku w kierunku bardziej zielonej gospodarki" - mówi Agnes Vorbrodt, założyciel, wiceprezes PLGBC.

W ciągu ostatnich dwóch tygodni, Agnes Vorbrodt przeprowadziła dwa pierwsze, oficjalne treningi LEED w Warszawie (LEED 101 i LEED 201). Agnes Vorbrodt ma w planie przeprowadzić kolejne szkolenia w październiku oraz grudniu.

Agnes Vorbrodt i m. in. Paul King (po kliknięciu powiększenie)

Agnes Vorbrodt - Pierwsza green design charrette (po kliknięciu powiększenie)

 

 

 
 
Copyright by W-A.pl 2007, e-mail: admin@w-a.pl      W-A.pl      www.wydział-architektury.com