WA Awards - zestawienie 140 projektów 7 edycji

WA AWARDS

29-05-2010  Autor: Ophelia Fletcher worldarchitecture.org   Źródło: worldarchitecture.org   Kategoria: Wiadomosci ze Świata

Zespół worldarchitecture.org prezentuje dlugo oczekiwane zestawienie projektów 7 edycji konkursu WA AWARDS. Pokazane są one we całkiem nowym interfejsie. Po przeanalizowaniu wszystkich zgłoszeń stworzono listę 140 prezentacji na które głosują teraz Honorowi Członkowie worldarchitecture.org. Finalnie zostanie wybranych 20 projektów. Pozostałe '10 + X Awards' zostanie wybranych później.


Link do strony z listą projektów > > >

Tymczasem ogłoszono już 8 edycję tej słynnej serii, która pozwala znanym i mniej znanym zespołom projektowym wejść w międzynarodowe kontakty architektoniczne i w nich na stałe zaistnieć.

Organizatorzy zapraszają do wgrywania projektów na serwery WorldArchitecture.org zarówno architektów jak i studentów architektury. Projekty konkursowe mogą stanowić realizacje jak również analizy koncepcyjne. Konkurs z każdą edycją staje się coraz bardziej prestiżowym wydarzeniem w świecie architektury. W tym wydaniu do jury dołączyli m. in.  Wolf D. Prix, Fumihiko Maki, Charles Correa, Hans Hollein oraz Michael Sorkin.

Czas trwania konkursu - do 23 lipca 2010 roku (tzw. 8 edycja). Udział w konkursie jest bezpłatny.

Wszelkie informacje w języku angielskim tutaj > > >

 
 
Copyright by W-A.pl 2007, e-mail: admin@w-a.pl      W-A.pl      www.wydział-architektury.com