Strona główna Portalu >>> newsy >>> DWF
Autodesk DWF Composer

Autodesk DWF Composer na liście najlepszych produktów w rankingu magazynu Buildings

 
autor Kazek K
|
03-02-05
|
skomentuj artykuł
|
wyślij artykuł
|
wydrukuj artykuł
 

Warszawa, 1 lutego 2005 - Autodesk Inc. (Nasdaq: ADSK) poinformował, że Autodesk® DWF™ Composer został umieszczony na liście najlepszych produktów roku 2004 (2004 Editors' Choise - Top Product Picks), przygotowywanej przez redakcję opiniotwórczego amerykańskiego magazynu Buildings. Format DWF, wykorzystywany przez miliony użytkowników na całym świecie, staje się branżowych standardem tworzenia, zarządzania i współdzielenia danych projektowych oraz inżynierskich.
Wyróżnione produkty wybrano spośród tysięcy zgłoszeń. Rozwiązania oceniali dziennikarze magazynu Buildings, jak również wybrani użytkownicy. Pod uwagę brano wiele kryteriów m.in. podstawowe cechy produktu, wydajność, możliwości zastosowania, unikalność, zainteresowanie czytelników. Lista prezentująca wyniki rankingu została opublikowana w grudniowym numerze Buildings.
"Szybsza i łatwiejsza komunikacja w zespole projektowym - możliwa dzięki zastąpieniu papieru w procesie recenzowania komunikacją elektroniczną - jest krytycznym czynnikiem w ograniczaniu kosztów i dotrzymywaniu terminów. Dlatego tak cieszy nas wyróżnienie DWF Composer przez magazyn Buildings" - powiedział Amar Hanspal, wiceprezydent Collaboration Services, Autodesk.

Informacje o Autodesk DWF Composer
DWF Composer umożliwia użytkownikom cyfrowe przeglądanie, komentowanie, nanoszenie korekt na rysunkach, mapach i modelach bez konieczności posiadania oprogramowania, w którym stworzono określony obiekt. Produkt dostarcza narzędzia umożliwiające szybką komunikację w zespole projektowym. Pozwala na przeglądanie i drukowanie zarówno plików DWF jak i DWG, a także nanoszenie korekt i adnotacji. Odzwierciedla organizację zestawów arkuszy. Ponadto oferuje funkcje pozwalające na śledzenie dokonywanych zmian. DWF Composer współpracuje z rodziną produktów opartych na AutoCAD® - zmiany wprowadzone w DWF Composer mogą być łatwo zintegrowane z oryginalnym programem - pozwalając na skrócenie cyklu projektowego. Pliki formatu DWF są mniejsze, szybsze w transmisji, ponadto zawierają więcej informacji niż inne formaty publikowania, w tym PDF. Dzięki temu dają zespołom projektowym możliwość szybkiego, łatwego i bezpiecznego tworzenia, zarządzania i współdzielenia danych projektowych.
Więcej informacji o Autodesk DWF Composer, a także 30-dniowa wersja testowa dostępne są na stronie www.autodesk.pl/dwfcomposer

Informacje o magazynie Buildings
Magazyn Buildings jest wydawany od stycznia 1906 roku, kiedy pojawił się po raz pierwszy pod nazwą The Building Manager and Owner. Jego czytelnicy to grupa ponad 57 000 właścicieli budynków i zarządców nieruchomości - decydentów na rynku nieruchomości komercyjnych, instytucjonalnych oraz rządowych w Ameryce Północnej. Comiesięczne wydania zawierają publikacje dotyczące budowy, konstrukcji, modernizacji, zarządzania i obsługi budynków, jak również informacje na temat produktów i usług dla tego rynku.

źródło AUTODESK

Patrz także:

W-A.pl: Format DWF coraz bardziej popularny

W-A.pl: CAD format DWF

W-A.pl: Autodesk DWF Composer usprawnia współpracę zespołów projektowych